A  A  A
Lapas karte


Kādas aktivitātes šajā ziemā izbaudi visvairāk?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība

Nedegs rotājumi eglē Rožu laukumā
2019. gada 18. janvāris  
Bezmaksas konsultācijas nevalstiskajām organizācijām Cēsīs
2019. gada 18. janvāris  
Trešdien, 30. janvārī no plkst.10.00 Cēsu Centrālajā bibliotēkā nevalstiskajām organizācijām būs pieejamas bezmaksas konsultācijas par grāmatvedības, juridiskajiem un attīstības jautājumiem.
Cēsu novada pašvaldība izsludina pieteikšanos bāriņtiesas locekļa amatam
2019. gada 17. janvāris  
Cēsu novada pašvaldība aicina darbā personāla vadītāju
2019. gada 16. janvāris  
Modernizē Cēsu klīniku un Vidzemes slimnīcu
2019. gada 16. janvāris  
Cēsu klīnika un Centrālā finanšu un līgumu aģentūra 2018.gada nogalē parakstīja līgumu par Eiropas Savienības fonda projekta īstenošanu 1 394 049,00 eiro apmērā. Lai varētu realizēt visas projekta aktivitātes, papildus piešķirtajam finansējumam 1,7 miljonus plānots nodrošināt no abu ārstniecības iestāžu līdzekļiem. Projekts tiks realizēts kopā ar sadarbības partneri Vidzemes slimnīcu. Projekta realizācijas ilgums ir 34 mēneši.
Privātmājām pieejami bezmaksas atkritumu šķirošanas konteineri
2019. gada 15. janvāris  
SIA “ZAAO” (ZAAO), attīstot modernu, iedzīvotājiem ērtu atkritumu apsaimniekošanas sistēmu, ievieš individuāli dalīti vāktu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu privātmāju iedzīvotājiem Cēsu, Limbažu, Saulkrastu, Smiltenes, Valkas, Valmieras pilsētu teritorijās. Pakalpojums, kurš ietver 240 litru ietilpības konteineru uzstādīšanu vieglā iepakojuma un stikla iepakojuma nodalīšanai no sadzīves atkritumiem, privātpersonām būs pieejams bez maksas.
Uzsākti Garā Hermaņa atjaunošanas darbi
2019. gada 14. janvāris  
Par Garo Hermani sauktais Cēsu pils dienvidu tornis ir viens no ievērojamākajiem viduslaiku militārās arhitektūras paraugiem Baltijā. Cēsu pilsētas valdes centienus veikt torņa restaurāciju pārtrauca Otrais pasaules karš. Pēc 80 gadiem Garā Hermaņa atjaunošana ir atsākusies, un torni paredzēts atvērt apskatei 2020. gadā.
Sniega tīrīšana Cēsīs
2019. gada 14. janvāris  
Daudzi ir pamanījuši, ka Cēsu ielas ir baltākas nekā valsts nozīmes ceļi. Tas tādēļ, ka tiek pielietota pilsētai saudzīgāka ielu kaisīšanas metode. Tāpat aicinām iedzīvotājus nebūt vienaldzīgiem un informēt par bīstami slideniem satiksmes punktiem.
NVA tīmekļvietnē izveidota sadaļa ”Ja vēlies atgriezties Latvijā”
2019. gada 14. janvāris  
Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) tīmekļvietnesgalvenajā lapā ir izveidota sadaļa ”Ja vēlies atgriezties Latvijā” , kurā apkopota noderīga informācija tiem Latvijas valsts piederīgajiem, kas dzīvo un strādā ārvalstīs, bet plāno vai apsver iespējas atgriezties Latvijā.
Daudzdzīvokļu namos, kur izmanto dabasgāzi, jābūt nodrošinātai dabīgai ventilācijai
2019. gada 14. janvāris  
Šī gada 1.janvārī stājās spēkā Ugunsdrošības noteikumu prasība, kas aizliedz daudzdzīvokļu objektā dabīgās ventilācijas kanālam pievienot mehāniskās ventilācijas iekārtu, ja telpā izvietots gāzes aparāts un nav ventilācijas, kas nodrošina pastāvīgu gaisa apmaiņu telpā un noplūdušās gāzes novadīšanu ārpus būves.
Brīvprātīgi par drošāku sabiedrību
2019. gada 14. janvāris  
Pasaules pieredze liecina – brīvprātīgais darbs ar likumpārkāpējiem ir efektīvs līdzeklis viņu resocializācijā. Tāpēc brīvprātīgie var sniegt nozīmīgu ieguldījumu sabiedrības drošības veicināšanā.
Cēsu ugunsdzēsēji glābēji saņem jaunu specializēto autocisternu
2019. gada 11. janvāris  
Turpinot papildināt specializēto transportlīdzekļu klāstu ar jaunām automašīnām, šonedēļ Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigādes Cēsu daļa saņēma jaunu ugunsdzēsības autocisternu MAN 6x6 ar ūdenstilpni 7 tonnām ūdens.
Cēsis meklē izcilas dāvanas!
2019. gada 9. janvāris  
Cēsu novada un tuvākās apkārtnes uzņēmēji un mājražotāji, jūsu piedāvājumā noteikti ir kāda īpaša lieta, kas varētu kļūt par izcilu dāvanu Cēsu draugiem, sadarbības partneriem un viesiem gan no Latvijas, gan ārvalstīm!
Gada laikā aplikācijā “Cēsis 8911” atrisinātas 422 problēmas
2019. gada 8. janvāris  
Ar pērn janvārī izveidotās mobilās lietotnes “Cēsis 8911”palidzību 2018.gadā atrisinātas 422 problēmas.
Nomas tiesību izsole Piebalgas ielas 18 kafejnīcas telpām
2019. gada 8. janvāris  
Cēsu novada pašvaldības Attīstības un teritorijas plānošanas komisija 08.01.2019. ar lēmumu Nr.3 „Par telpu grupas (kafejnīca), kadastra apzīmējums 4201 009 0129 001 002, Piebalgas iela 18, Cēsīs, Cēsu novadā nodošanu nomā” (prot. Nr.2) nolēmusi ar 01.02.2019. nodot lietošanā par maksu (nomā), nomnieku noskaidrojot mutiskā izsolē, nomas objektu – telpu grupu, kadastra apzīmējums 4201 009 0129 001 002, Piebalgas iela 18, Cēsis, Cēsu nov., ar kopējo platību 187,3 m2 (saskaņā ar Telpu grupas plāna shēmu), turpmāk – Nomas objekts, ar mērķi – kafejnīcas darbības nodrošināšana, tajā skaitā, Cēsu pilsētas Sporta skolas darbības pilnvērtīga norise, ieskaitot iepriekš izsludināto pasākumu nodrošināšanu ar sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumiem.
Cēsīs turpinās siltumtrašu atjaunošana
2019. gada 8. janvāris  
Pērn rudenī tika pabeigta siltumtīklu pārbūves I kārta Viestura ielas kvartālā, Cēsīs, kurā tika nomainītas vecās kanāla tipa caurules uz jaunām rūpnieciski izolētām caurulēm. Projekta aktivitātes turpināsies arī 2019.gadā.
Aicina uz Enerģijas dienu
2018. gada 19. decembris  
Cēsu novada pašvaldība sadarbībā ar Vidzemes plānošanas reģiona administrāciju 2019.gada 10.janvārī Cēsu Jaunās pils semināru zālē Pils ielā 9 rīko “Cēsu Enerģijas dienu”.
No 1.janvāra mainījusies Cēsu novada pašvaldības juridiskā adrese
2019. gada 4. janvāris  
Turpmāk Cēsu novada pašvaldības juridiskā adrese būs Raunas iela 4, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101. Tas nozīmē, ka visa korespondence, rēķini un dokumenti pašvaldībai turpmāk jāsūta uz šo adresi.
Līdz 14.janvārim klientu apkalpošanas centrā nepieņems maksājumus
2019. gada 3. janvāris  
Pārejot uz jaunu grāmatvedības sistēmu, līdz 14.janvārim Cēsu vienotajā valsts un pašvaldību klientu apkalpošanas centrā (VPVKAC) Raunas ielā 4 nepieņems maksājumus.
Latvāņu apkarotājiem līdz 31.maijam iespējams pieteikties 90% NĪN atvieglojumam
2019. gada 3. janvāris  
Arī šogad zemju īpašnieki Cēsu novadā, kuri būs veikuši latvāņu invāziju ierobežojošus pasākumus, saņems 90% nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) atvieglojumu.
Daudzdzīvokļu namos, kur izmanto dabasgāzi, jābūt nodrošinātai dabīgai ventilācijai
2019. gada 4. janvāris  
Šā gada 1.janvārī stājās spēkā Ugunsdrošības noteikumu prasība, kas aizliedz daudzdzīvokļu objektā dabīgās ventilācijas kanālam pievienot mehāniskās ventilācijas iekārtu, ja telpā izvietots gāzes aparāts un nav ventilācijas, kas nodrošina pastāvīgu gaisa apmaiņu telpā un noplūdušās gāzes novadīšanu ārpus būves.
NVD paziņojums par valsts apmaksātu veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanas kārtību
2019. gada 2. janvāris  
Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka 31.decembrī NVD savā IT infrastruktūras darbībā, kurai ir jānodrošina veselības aprūpei apdrošināto personu datubāzes darbība tiešsaistē, konstatēja darbības kļūdas.
Turpinās Cēsu skolu modernizācija
2018. gada 28. decembris  
Cēsu novada pašvaldībai īstenojot projektu “Cēsu novada vispārējo izglītības iestāžu modernizācija”, turpinās iesāktie būvniecības darbi Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā.
No 1.janvāra mainīta braukšanas maksa Cēsu pilsētas autobusos
2018. gada 27. decembris  
No 2019.gada 1.janvāra Cēsu pilsētas autobusos mainīta braukšanas maksa. Turpmāk par braucienu Cēsu pilsētas teritorijā būs jāmaksā 0,60 EUR līdzšinējo 0,50 EUR vietā.
VUGD: Svētkos neaizmirsti par elementārām ugunsdrošības prasībām
2018. gada 21. decembris  
Lai šos gaišos svētkus neaptumšotu traģiski nelaimes gadījumi, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina cilvēkus svētkos neaizmirst par drošību un elementārām ugunsdrošības prasībām, kuru ievērošana neprasa lielu piepūli.
Sveikta cēsniece - simtgadniece
2018. gada 19. decembris  
Otrdien, 18.decembrī, cēsniece Alma Vīksna svinēja savu simto dzimšanas dienu. Jubilāri sveica Cēsu novada pašvaldības Administrācijas vadītāja Ieva Goba un Cēsu novada pašvaldības Sociālā dienesta direktore Iveta Sietiņsone.
Notiek Cēsu pilsētas stadiona tribīņu būvniecība
2018. gada 27. augusts  
Ritot aktīvajai sporta dzīvei Cēsu pilsētas stadionā, 12.jūlijā noslēgts līgums ar PS “RERE BŪVE 1” par stadiona otrās kārtas būvniecības darbiem – stadiona tribīņu jaunbūvi.
Latvāņu apkarotājiem līdz 31.maijam iespējams pieteikties 90% NĪN atvieglojumam
2018. gada 17. janvāris  
Saskaņā ar Cēsu novada domes pieņemtajiem grozījumiem saistošajos noteikumos Nr.27 zemju īpašnieki, kuri būs veikuši latvāņu invāzijas ierobežojošus pasākumus, saņems 90% nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) atvieglojumu.
Skatīt arhīvu

Printēt