A  A  A
Lapas karte


Vai apmeklēsi Latvijas Uzvaras dienas pasākumus Cēsīs 22.jūnijā?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sports » Atskats uz Cēsu karatē kluba čempionātu

Atskats uz Cēsu karatē kluba čempionātu

Sporta namā „Cēsis” 8.aprīlī norisinājās „Latvijas Tradicionālā Karatē Federācijas Cēsu karate kluba čempionāts 2017”, kuru ar Cēsu novada pašvaldības finansiālu atbalstu rīkoja Cēsu karate klubs. Konkurence bija sīva - kopējais dalībnieku skaits sasniedza 80.

Latvijas tradicionālā karate klubus čempionātā pārstāvēja dalībnieki no Balviem, Cēsīm, Inčukalna, Garkalnes un Rīgas. Šis čempionāts bija īpašs, jo sacensties ar Latvijas dalībniekiem ieradās sadraudzības klubs no Viļņas (Lietuva) „Karate Akademija”.

Sacensības notika gan bērniem, gan jauniešiem un pieaugušajiem 4 disciplīnās: kihon ippon kumite jeb uzbrukuma-aizsardzības tehniku kombinācijas,  jyu kumite jeb brīvas cīņas disciplīnā, kata jeb noteiktu karate cīņas kombināciju izpildes disciplīnā un kata sinhroni, kurā 3 dalībnieki, kas pārstāv vienu klubu, izpilda gan kata, gan tehnikas izskaidrojumu, ietverot pašaizsardzības tehnikas elementus.

Cēsu karate klubu čempionātā pārstāvēja 19 dalīnieki no Cēsīm un 3 dalībnieki no Inčukalna, kopumā izcīnot  17 godalgotas vietas: 1.vietas - 4, 2.vietas – 8 un 3.vietas – 5.


Publicēšanas datums: 2017. gada 13. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt