A  A  A
Lapas karte


Vai jau esi apmeklējis atjaunoto Cēsu pilsētas stadionu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sports » Cēsis iegūst 2.vietu sporta skolu un klubu konkursā

Cēsis iegūst 2.vietu sporta skolu un klubu konkursā

Cēsu pilsētas Sporta skola ieguvusi godpilno 2.vietu Latvijas Volejbola federācijas rīkotajā sporta skolu/ klubu konkursā mazo sporta skolu/ klubu grupā (līdz 199 audzēkņiem volejbola nodaļā).

Šā gada 8.aprīlī jau tradicionālā volejbola festivāla “Lāses Kauss 2017” laikā ar Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa dalību svinīgi tika sveiktas LVF konkursa “Labākā/ -ais sporta skola/ sporta klubs 2016.gadā” laureātes.

Konkursa nolikums noteica sporta skolu/ klubu vērtēšanu vairākās kategorijās - sportiskie sasniegumi jeb rezultāti (komandu skaits un izcīnītās vietas Latvijas Jaunatnes čempionātā, LVF Kausa izcīņas sacensībās, Baltijas sporta skolu/ klubu čempionātā, Latvijas Jaunatnes Olimpiādē un citās valsts vai starptautiska līmeņa sacensībās). Šeit noteikti būtu jāpiemin Cēsu U17 zēnu komandas izcīnītais čempionu tituls 2016.gada Latvijas Jaunatnes čempionātā un izcīnītā 2.vieta Baltijas čempionātā, U12 un U19 zēnu izcīnītās 3.vietas LJČ, kā arī U19 zēnu izcīnītā 1.vieta un U12, U13 zēnu izcīnītās 2.vietas LVF Kausa izcīņas sacensībās.

Kā viens no vērtēšanas kritērijiem bija arī jaunatnes sacensību, starptautisku turnīru, nometņu organizēšana – šajā kategorijā Cēsu pilsētas Sporta skola var lepoties ar tradicionālā jauniešu volejbola turnīra ”Cēsu Kauss” organizēšanu, ar 2016.gada Baltijas čempionāta sporta skolu/ klubu komandām organizēšanu un uzņemšanu Cēsīs, kā arī pludmales volejbola sacensību posmu un dienas nometņu organizēšanu vasarā.

Kā vēl viens vērtēšanas kritērijs bija sporta skolas/ kluba audzēkņi - valsts izlašu kandidātu skaits. Uz šo brīdi septiņi Cēsu pilsētas Sporta skolas audzēkņi pārstāv Latvijas junioru un jauniešu izlases krāsas. Vēl punktu izteiksmē tika vērtēta skolas sadarbība ar mēdijiem un darbošanās e-vidē. Apkopojot un izvērtējot visu augstāk minēto, jau otro gadu pēc kārtas Cēsu pilsētas Sporta skola konkursa kopvērtējumā jeb reitingā atkārtoti izcīnījusi augsto 2.vietu, tikai par mata tiesu (sporta valodā runājot) atpaliekot no Jēkabpils sporta skolas, kurai godpilnā 1.vieta.

Lepojamies ar šo panākumu! No sirds sveicam un sakām lielu paldies treneriem, audzēkņiem, vecākiem, Sporta skolas vadībai un novada pašvaldībai, kā arī visiem mūsu atbalstītājiem – SIA Venden, Hotel Cēsis, SIA Livonija un SIA Green Line sevices! Kopā mēs varam!


Publicēšanas datums: 2017. gada 13. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt