A  A  A
Lapas karte


Vai piedalīsies svinīgajā "Cēsis 812" lukturu gājienā, kas notiks 21.jūlijā plkst.22.30?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sports » Pasaules kauss orientēšanās sportā

Pasaules kauss orientēšanās sportā

Laikā no 24. līdz 27. augustam Cēsu apkārtnē norisināsies Pasaules kauss orientēšanās sportā. Šo trīs dienu laikā vienkopus zaļajā stadionā tiksies ap 300 elites orientieristu no aptuveni 30 pasaules valstīm. 25. augustā dalībnieki sacentīsies vidējā distancē, bet 26. augustā - stafetē, kas skatītājiem ikreiz ir pati baudāmākā un interesantākā orientēšanās sporta disciplīna. Šajās dienās sacensības notiks Slēpošanas un atpūtas parka "Ozolkalns" apkārtnē, bet pēdējā dienā - 27. augustā - sprints sportistus ievedīs Cēsu pašā sirdī.

Sacensību laikā pilsētā gaidāmi satiksmes ierobežojumi, ar kuriem iepazīsties ŠEIT.

Latviju starptautiskajās sacensībās starp sievietēm pārstāvēs Inga Dambe, Laura Vīķe, Sandra Grosberga, Irita Puķīte, Līga Valdmane, Elizabete Blūmentāle, bet starp vīriešiem - Andris Jubelis, Rūdolfs Zērnis, Edgars Bertuks, Mārtiņš Sirmais, Artūrs Pauliņš, Endijs Titomers un Uldis Upītis.

Ikviens ir laipni aicināts ne vien sekot līdzi gan mūsu pašu, gan arī pasaules spēcīgākajiem sportistiem arēnā, bet izmēģināt spēkus pasaules līmeņa orientēšanās apvidū pašiem, piedaloties sacīkstēs "Cēsu OPEN", kas notiks 26. un 27. augustā.

Plašāka informācija pieejama: http://wcup2017.lv/Publicēšanas datums: 2017. gada 27. jūlijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt