A  A  A
Lapas karte


Vai jau esi apmeklējis atjaunoto Cēsu pilsētas stadionu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sports » Slēpotāju un biatlonistu rudens sacensības

Slēpotāju un biatlonistu rudens sacensības

Septembra sākumā tradicionāli tiek rīkotas slēpošanas-biatlona kluba "Cēsis" balvas izcīņa vasaras biatlonā Cēsu Olimpiskā centra sporta bāzē, kā arī Sporta skolas organizē Cēsu rollersprintu pie Sporta kompleksa. Sacensības ir īpaši nozīmīgas Cēsu Sporta skolas audzēkņiem, jo tās ir pirmās jaunajā mācību gadā un rezumē vasaras treniņu darbu.

Biatlona sacensībās uz slēpju rolleriem vecāko grupu dalībniekiem un krosā pašiem mazākajiem piedalījās biatlonisti no visiem Latvijas biatlona centriem, kā arī viesi no Igaunijas. No mūsu sportistiem godalgas Annijai Sabulei, Kristai Razgalei, Mārcim Strazdiņam, Alvim Šķēpam, Kitijai Rozenovai, Signei Miķelsonei, Elzai Bleidelei, Esterei Volfai, Elizabetei Slotiņai, Rūdolfam Raudziņam, Emīlam Freivaldam. Pēc tam dalībnieki sacentās mini sprintā, kur līdz finišam tika tikai paši precīzākie šāvēji. Viņu vidū arī mūsējie - Artis Zvaigznītis, Renārs Pundurs, Signe Miķelsone, Annija Sabule, Krista Razgale, Arvis Arvīds Jekimovs.

Savukārt Cēsu rollersprintā kupls bija pašu jaunāko dalībnieku pulks. Dažiem tās bija pašas pirmās sacensības. Sprinta sacensības vienmēr ir emocionālas un atraktīvas. Audzēkņu vecāki un citi līdzjutēji aktīvi atbalstīja savus sportistus. Ātrākie saņēma īpašus suvenīrus, diplomus un medaļas ar Cēsu simboliku. Daudzi no tiem glabāsies Cēsu rollerslēpotāju mājās - par sacensību uzvarētājiem kļuva Artūrs Brants, Reinis Matīss Upens, Andis Dravants, Roberts Rutkovskis, Madara Zaķe, Evelīna Rama, Signe Miķelsone, Marta Upmale, Rūdolfs Raudziņš.

Šajās pašās dienās trīs Cēsu jaunie biatlonisti bija iekļauti LBF izlases komandas sastāvā startam Igaunijas atklātajā čempionātā biatlonā un Baltijas jauniešu kausa sacensībām. Ar lielisku startu varam apsveikt Alvi Šķēpu, kurš kļuva par Igaunijas čempionu junioriem 10km sprintā, bet 12,5km iedzīšanas distancē izcīnīja bronzas godalgu.

Siguldā norisinājās FIS Latvijas čempionāts rollerslēpošanā garajā sprintā, kur arī kuplā skaitā startēja mūsu Sporta skolas audzēkņi. Šajās sacensībās godalgas ieguva Ričards Lošins, Emīls Zaķis, Marta Upmale, Signe Miķelsone, Madara Zaķe, Ilona Upena. Īpaši jāatzīmē Reinis Matīss Upens, kuram 3.vieta FIS sacensībās - pirmo reizi sacenšoties kopējā konkurencē ar vīriešiem izcīnīta bronzas godalga!

Trenere Ilze Cekule.

Publicēšanas datums: 2017. gada 12. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt