A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Tuvojas „Vidzemes Uzņēmēju dienas 2017”

Tuvojas „Vidzemes Uzņēmēju dienas 2017”

Tuvojoties pavasarim sākas gatavošanās „Vidzemes uzņēmēju dienām 2017” – gada lielākajam pasākumam reģionā, kas šogad 19.maijā un 20.maijā norisināsies Valmieras centrā. Tas notiks jau 20.reizi. Katru gadu izstādei tiek noteikta īpaša tematika, un 2017.gadā tā būs „Uzņēmējs – Vidzemes lepnums”.

„Vidzemes uzņēmēju dienu” laikā Valmierā pulcējas Vidzemes novadu uzņēmēji un amatnieki, profesionālās un augstākās izglītības iestādes. Tā ir iespēja dalībniekiem demonstrēt jaunos produktus, pakalpojumus un savus sasniegumus. 

"Vidzemes Uzņēmēju dienas 2017” laikā būs iespēja apmeklēt Vidzemes novadu “sētas”, iepazīstot Vidzemes novadu uzņēmēju, amatnieku, mājražotāju dažādību un daudzveidību.

Pasākuma laikā, kā ierasts notiek dažādas aktivitātes, kas ir interesantas gan lielajiem, gan mazajiem pasākuma dalībniekiem un apmeklētājiem.

Aicinām piedalīties izstādē un pēc iespējas daudzveidīgāk iepazīstināt ar savu ražoto produktu un pakalpojumu klāstu!

Pieteikšanās dalībai izstādē līdz 2017.gada 31.martam. Sūtīt pieteikumus uz e-pastu valmiera@chamber.lv, faksu 64281214 vai iesniedzot personīgi Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes nodaļā, Stacijas ielā 26, Valmierā.

Plašāka informācija pieejama, zvanot pa tālruni 20264530. Aktuālā informācija, kā arī pieteikums-līgums pieejams mājaslapā www.vidzemesizstade.lv.

Vidzemes Uzņēmēju dienas organizē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Vidzemes nodaļa sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību, piesaistot Vidzemes plānošanas reģionu.

„Vidzemes Uzņēmēju dienas” ir vienīgais šāda veida pasākums reģionā, kas norit jau divdesmito gadu pēc kārtas, nezaudējot savu popularitāti nedz tirgotāju, nedz apmeklētāju vidū.Publicēšanas datums: 2017. gada 17. februāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt