A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » LIAA aicina piedalītes kontaktbiržā

LIAA aicina piedalītes kontaktbiržā

Aicinām piedalīties Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotajā pasākumā „Uzņēmēju individuālās tikšanās ar LIAA pārstāvniecību ārvalstīs vadītājiem” (kontaktbirža), kas notiks šī gada 26. oktobrī Rīgā, viesnīcā „Radisson Blu Hotel Latvija”!

Pasākumā LIAA pārstāvniecību vadītāji individuāli atbildēs uz uzņēmēju jautājumiem, sniegs praktiskus padomus un palīdzēs atrast kontaktus interesējošajā reģionā.

Šoreiz iespējams pieteikt tikšanos ar LIAA pārstāvjiem Zviedrijā, Norvēģijā, Somijā, Dānijā, Vācijā, Lielbritānijā, Krievijā, Kazahstānā, Azerbaidžānā, Baltkrievijā, Nīderlandē, Polijā, Itālijā, Francijā, Japānā, Singapūrā, Apvienotajos Arābu Emirātos, Ukrainā un Lietuvā.

Dalība bezmaksas.

Piesakies LIAA mājaslapā: www.liaa.gov.lv/lv/pasakumi/uznemeju-individualas-tiksanas-ar-liaa-parstavniecibu-arvalstis-vaditajiem-2015-10-26-riga.

Informējam, ka individuālās tikšanās ar LIAA pārstāvniecību vadītājiem notiks arī 29.oktobrī Starptautiskā uzņēmējdarbības foruma ietvaros Rēzeknē, Latgales koncertzālē GORS. Plašāka informācija un reģistrācija LIAA mājaslapā: www.liaa.gov.lv/lv/pasakumi/starptautiskais-uznemejdarbibas-forums-rezekne. Dalība bezmaksas.

Plašāka informācija:
LIAA Biznesa informācijas nodaļa
+371 67039459
eksportetajiem@liaa.gov.lv

Publicēšanas datums: 2015. gada 19. oktobris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt