A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » 2013./2014.gada sezonas atklāšanas seminārs „Kā būt veiksmīgam eksporta tirgos”

2013./2014.gada sezonas atklāšanas seminārs „Kā būt veiksmīgam eksporta tirgos”
Pasākums notiks 2 daļās:

1.daļā no plkst 15:00 – 18:00 būs inkubatora seminārs „Kā būt veiksmīgam eksporta tirgos”.

2.daļā no plkst 19:00 notiks radoši darbīgās aģentūras "Let`s Enjoy" rīkotais pirmais oficiālais dzimšanas dienas un prezentācijas pasākumu, aicinot uz sezonas noslēguma zaļumballi arī tos saulainos cilvēkus, kuri savu dzimšanas ballīti vēlētos atkārtot – tātad IKVIENU. Pēc darbīgās vasaras „Lets’s Enjoy” secināja, ka trūkst lustīga un uzmundrinoša sezonas noslēguma, te nu tas būs – IELĀKĀ DZIMŠANAS DIENAS BALLĪTE RATNIEKOS.

Plaša un piesātināta programma līdz ballītes beigām - uz skatuves spīdēs leģendārā DAKOTA. Lielajā siena Šķūnī redzēsiet unikālu apgaismojumu, siena krodziņā strādās meitenes no Kārumlādes, RŪNU ZINĀTĀJA palīdzēs ieskatīties savā liktenī, iespēja iegādāties Latvijā ražotas unikālas dāvanas jubilāriem, pirmajiem visā plašājā pasaulē redzēt un spēlēt jaunās galda spēles Ker- Bi un Kenoss, baudīt kopīgu lielāko MEDUS TORTI pusnaktī, dāvanas un pārsteigumi no sponsoriem (kā jau dzimšanas dienā), pilnīgi visas biļetes piedalīsies lielajā loterijā (galvenā balva – velosipēds).... bet galvenais - JAUKI CILVĒKI, kādi pulcējās Ratnieku LabDabīgājā vidē ... mūs apciemos ar TV un teātra zvaigznes (Zentiņa arī brauks skatīties pēc cienīga precinieka).

Inkubatora uzņēmumiem tiek piedāvāta iespēja savu produkciju pievienot tirgotājiem, kas tirgos unikālās dāvanas jubilāriem.

Aicinām ikvienu iesūtīt savus reklāmas bukletus vai banerus, lai pasākuma laikā tie tiktu parādīti kādā no reklāmas pauzēm.

Programmā:

14:30 – 15:00 Reģistrācija
15:00 – 16:00 Semināra atklāšana un inkubatora uzņēmumu iepazīšanās
16:00 – 16:40 Veiksmīga eksporta sākums un pamatprincipi
Vanda Dauksta, Latviete, kas dzimusi un strādājusi ASV,
Konstatējusi uzņēmumu eksporta, zīmolvedības, pārdošanas un prezentācijas jomās

16:40 – 17:20 Eksports Rietumu valstīs
Māris Šmits, zīmola PURPURS ražošanas direktors un vadītājs

17:20 – 18:20 Motivācija uzņēmumu darbībai
Aigars Strauss, JCI Latvija pirmais prezidents

19:00 - ...         Lielākā DZIMŠANAS DIENAS BALLĪTE VISIEM

Savu dalību semināram pieteikt
Madarai Bošai zvanot 26678034
Vai rakstot madara@magnus.lv

Iespēja pieteikties arī vakariņām (4,50 Ls) un gulēšanai (20,- Ls DBL). Tos var pieteikt atsevišķi uz e-pastu guntaspasts@gmail.com , info pa tālruni 29158821.

 


Publicēšanas datums: 2013. gada 12. septembris  

Komentāri

nick 2014-01-30 22:51:19 Andreja Čakstiņa bizness (KeR-Bi, Kenoss utt) ir, vērsts uz to, lai ar savu daiļrunību iekarot Jūsu uzmanību. Tad tiek piedāvāts piedalīties viņu biznesa projektā ar darbu vai ar naudu. Ja naudu uzreiz nepiedāvā, tad pēc kāda laika saka, ka viņam ir dzīves sarežģīta situācija un aizņemas naudu uz dženteļmeniskiem nosacījumiem. Kad naudu ir jāatdod, tad viņš pazūd – pārceļas uz citu pilsētu. Esiet uzmanīgi ar šo bezkaunīgo tipiņu. http://dra.lv/gMk79b Бизнес Андрея Чакстиня (KeR-Bi, Kenoss и так далее) построен на том, чтобы своим красноречием втереться в доверие, одолжить денег на джентельменских условиях, а когда наступит срок возврата – пропадает. Может переселиться в другой город. Будьте осторожны с этим жуком. http://dra.lv/gMk79b

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt