A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » LTRK ielūdz uz semināru Valmierā – „Stratēģiskā biznesa plānošana”

LTRK ielūdz uz semināru Valmierā – „Stratēģiskā biznesa plānošana”

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Valmieras nodaļa semināru cikla „Vidzemes Uzņēmēju pēcpusdienas” ietvaros š.g. 16.janvārī ielūdz uzņēmējus un citus interesentus uz semināru – stratēģiskā biznesa plānošana.

Biznesa seminārā Komercizglītības centra lektors MĀRIS MILLERS sniegs ieskatu vairāku instrumentu, kas palīdzēs gan jaunu uzņēmumu vadītājiem, gan pieredzējušiem uzņēmējiem izvērtēt savu biznesu un risināt sava uzņēmuma aktuālos jautājumus, izmantošanā.

PROGRAMMĀ:

12:45 – 13:00
Reģistrēšanās, savstarpēji neformāla iepazīšanās
13:00 – 16:00
Ieskats par vairākiem instrumentiem, kas palīdzēs gan jaunu uzņēmumu vadītājiem, gan pieredzējušiem uzņēmējiem izvērtēt savu biznesu un risināt sava uzņēmuma aktuālos jautājumus.

Lektors Māris Millers ir konsultants un pasniedzējs stratēģijas, pārmaiņu vadīšanas, uzņēmuma pārvaldības un procesu vadības jomās kopš 2006.gada. Sniedzis konsultācijas uzņēmumiem darbības novērtēšanā, biznesa plānošanā un pārmaiņu vadībā, vadījis vairākus desmitus stratēģijas plānošanas semināru un organizācijas attīstības projektu dažādos Latvijas uzņēmumos. Izstrādājis un vadījis apmācību seminārus tādos uzņēmumos kā SIA TNT Latvia, AS Latvijas finieris, AS Re&Re, SIA Skai Baltija, AS Latvenergo, Latvijas Banka, u.c. Kopā ar SIA Komercizglītības centrs pasniedzēju komandu izstrādājis un realizējis Latvijā pirmo vadītāju pilnveides ilgtermiņa biznesa mācību programmu Biznesa klase un augstākā līmeņa vadītāju pilnveides programmu uzņēmuma vadīšanā - Biznesa Meistarklase.

Uz tikšanos seminārā š.g. 16.janvārī, plkst. 13:00 viesnīcā „Wolmar” (Tērbatas iela 16a, Valmiera). Reģistrēties dalībai iespējams līdz 15.janvārim elektroniski ŠEIT

„Vidzemes Uzņēmēju pēcpusdienas” sniedz ikvienam uzņēmumam, tā vadībai noderīgu informāciju, apmācības, viedokļu apmaiņas platformu - tikšanos ar biznesa vides pārstāvjiem par aktuālām tēmām. Semināros formāli neformālā gaisotnē iespējams rast noderīgus biznesa kontaktus.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju nevalstiskā organizācija, kura apvieno 1 046 individuālus uzņēmumus un 40 nozaru asociācijas. LTRK pārstāv uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, kā arī sniedz pakalpojumus, lai Latvijā būtu izcili uzņēmumi, izcilā uzņēmējdarbības vidē. LTRK darbojas trīs jomās: 1) uzņēmējdarbības vide 2) uzņēmumu konkurētspēja 3) eksports.
LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma - vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un daudzu miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) - biedre. Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevalstiskajām organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts kopš 1934.gada!


Papildus jautājumu gadījumā zvaniet tel. 64235320, mob.27766877
vai rakstiet: valmiera@chamber.lv
VIETU SKAITS IEROBEŽOTS: max: 20 cilvēki.
Dalības maksa:
LTRK biedriem: BEZMAKSAS 1 pārstāvim, nākamajam 10 EURO + PVN
LTRK NE biedriem: 25 EURO + PVN


Publicēšanas datums: 2014. gada 7. janvāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt