A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » 9 forumi 9 pilsētās par aktuālajām atbalsta programmām uzņēmējiem. Pirmais - 18. septembrī Cēsīs

9 forumi 9 pilsētās par aktuālajām atbalsta programmām uzņēmējiem. Pirmais - 18. septembrī Cēsīs

Laikā no šā gada septembra līdz decembrim Ekonomikas ministrija aicina komersantus uz forumiem „Atbalsts uzņēmējiem”, kas notiks 9 Latvijas pilsētās – Cēsīs, Valmierā, Ogrē, Gulbenē, Rēzeknē, Bauskā, Aizkrauklē, Liepājā un Daugavpilī.

Pirmais forums „Atbalsts uzņēmējiem” notiks šā gada 18. septembrī pl.10.00 Cēsīs, Pieaugušo izglītības centrā (Cēsis, Raunas iela 4). Dalība pasākumā - bezmaksas. Foruma dienas kārtība publicēta Ekonomikas ministrijas mājas lapā.  Dalībai forumā aicinām pieteikties līdz š.g. 17. septembra plkst. 15:00, tiešsaistē aizpildot pieteikuma anketu šeit.   Papildu informācija par forumu pieejama Ekonomikas ministrijā (Inese Bērziņa, e-pasts: uznemejuforums@em.gov.lv, tālr.: 67013240).

„Forumi „Atbalsts uzņēmējiem” jau kļuvuši par labu tradīciju, pirmo forumu ciklu organizējām šā gada pavasarī, kad 12 pasākumus visā Latvijā apmeklēja vairāk kā  900 komersanti. Šobrīd ar gandarījumu jāatzīst, ka rudens forumu sesijā mums izdevies pulcēt lektorus, kas informēs ne tikai par Ekonomikas ministrijas kompetencē esošajām programmām, bet arī par Nodarbinātības valsts aģentūras un Lauku atbalsta dienesta programmām komersantiem. Tādējādi komersantiem piedāvājam nepilnas dienas laikā koncentrētā veidā gūt informāciju par visām šobrīd pieejamajām atbalsta programmām, kā arī priekšstatu par tuvākajā laikā plānoto atbalstu,” uzsver Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs Mārtiņš Lazdovskis.

Forumos kopā ar mūsu sadarbības partneriem - Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru, Latvijas Attīstības finanšu institūcija Altum, Latvijas Garantiju aģentūru, Nodarbinātības valsts aģentūru, Lauku atbalsta dienestu un Centrālo Finanšu un līgumu aģentūru - sniegsim komersantiem plašu informāciju par šobrīd pieejamo valsts atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai, kā plānotajām ES fondu programmām 2014.-2020.gada plānošanas periodā.

Nākošie forumi komersantiem notiks Valmierā (25.09.) un Ogrē (7.10.2014). Pilns pasākumu kalendārs ir publicēts Ekonomikas ministrijas mājas lapā. Forumus organizējam sadarbībā ar Plānošanas reģiona ES informācijas centriem.

Publicēšanas datums: 2014. gada 8. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt