A  A  A
Lapas karte


Vai piedalīsies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Aicina jauniešus uzņēmējdarbības veicināšanas aktivitātei

Aicina jauniešus uzņēmējdarbības veicināšanas aktivitātei

SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra” Cēsu nodaļa aicina jauniešus iesaistīties Valsts Lauku tīkla pasākumā „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai”.

Pasākums Cēsu nodaļā tiek organizēts otro gadu, aktivitātes mērķis – lauku jauniešu aktivizēšana un iesaistīšana lauku uzņēmējdarbībā un sabiedriskajā dzīvē. Pasākuma ietvaros jaunieši tiks apmācīti apzināt ideju, to analizēt, izstrādāt attīstības plānu, tiks informēti par iespējām piesaistīt ES Lauku attīstības plāna finansējumu.

Tiek aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 18 līdz 30 gadiem, kuri vēlas mācīties un uzsākt vai attīstīt savu uzņēmējdarbību laukos, kā arī darboties lauku attīstībā vai tās sabiedriskās dzīves pilnveidošanā, īstenojot savas idejas. Pasākums iedalīts vairākos posmos: informatīvā diena, 4 mācību dienas, individuālā sadarbība un konkurss ar naudas balvām. Pēc rīcības plāna izstrādāšanas jaunietis saņem apliecinājumu par programmas apgūšanu.

Jaunieši tiek aicināti 23.februārī plkst.11.00 Gaujas ielā 4, Jaunpiebalgā uz informatīvo dienu, kuras noslēgsies ar dalībnieku atlasi mācībām.

Darba kārtība šeit

Jauniešiem dalība pasākumā ir bezmaksas.
Pieteikties līdz 22.februārim tālr. Evija Atvara 26360434; Maija Ķīķere 29131170,
e pasts evija.atvara@llkc.lv; vai 113.telpā, Dārza ielā 12, Priekuļos.
 


Publicēšanas datums: 2013. gada 14. februāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt