A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Aicina piedalīties uzņēmēju delegācijā uz Krieviju

Aicina piedalīties uzņēmēju delegācijā uz Krieviju

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmumus pieteikties dalībai uzņēmēju delegācijā Latvijas Republikas ārkārtējās un pilnvarotās vēstnieces Krievijas Federācijā Astras Kurmes vizītē Stavropolē un Mineraļnije Vodi, Krievijā, 2014. gada 2.-5. jūnijā!

Vizītes laikā paredzēti tādi pasākumi, kā biznesa seminārs, kontaktbirža vai apaļā galdu diskusija, individuālās tikšanās un uzņēmumu apmeklējumi, balstoties uz uzņēmēju interesēm, un citi pasākumi. Sīkāk par vizītes galvenajiem ekonomiskajiem pasākumiem informēsim Jūs pēc pieteikumu saņemšanas un apkopošanas.
Ieguvumi, piedaloties vizītē:
• Individuālas tikšanās ar Stavropoles novada uzņēmējiem;
• Biznesa kontakti seminārā, kontaktbiržā;
• Kontakti ar valsts institūciju un tirdzniecības veicināšanas organizāciju pārstāvjiem;
• Informācija par Stavropoles apgabala biznesa vidi un perspektīvākajiem sadarbības virzieniem;
• Kontakti ar Latvijas uzņēmēju delegācijas dalībniekiem.

Stavropoles novads ir viens no vadošajiem Krievijas Federācijas lauksaimniecības reģioniem. Neskatoties uz to reģions aktīvi attīsta arī tūrismu, rūpniecību un būvniecību. Galvenās apstrādes rūpniecības nozares ir mašīnbūve (elektrotehniskās iekārtas, darba galdi, autokrāni, piekabes), elektroenerģētika, naftas un gāzes ieguve un pārstrāde, pārtikas rūpniecība (vīna darīšana, konservi, eļļas un tauki, cukurs), ķīmiskā rūpniecība (mēslojumi, organiskā sintēze), būvmateriāli (stikls), vieglā rūpniecība (vilna un ādas), mēbeles un mikrobioloģija. Sadarbībai ar Latviju kā īpaši perspektīvi vērtējami virzieni, kas būtu saistīti ar inovatīvās farmācijas centra izveidošanu, kopēju tehnoloģisku projektu realizēšanu.

Stavropoles novadu mēdz saukt arī par vārtiem uz Kaukāzu. Pēc ārējo piesaistīto investīciju apjoma Stavropoles novads 83 reģionu konkurencē ieņem 30. vietu, kas liecina par salīdzinoši pievilcīgu biznesa vidi. Reģiona sociālekonomiskā politika ir orientēta uz klasteru attīstīšanu. Stavropoles apgabalā izveidoti 11 reģionālie industriālie parki un īpaša ekonomiskā tūrisma-rekreācijas zona "Grand Spa Yuca".

Vairāk informācija par vizīti un tās organizatoriskajiem jautājumiem, kā arī pieteikšanās dalībai vizītei, LIAA mājaslapā:
http://www.liaa.gov.lv/lv/pasakumi/latvijas-uznemeju-delegacija-valsts-vizite-stavropole-mineralnije-vodi-krievija
Lūdzam interesentus dalībai Latvijas uzņēmēju delegācijā pieteikties iespējami drīz, bet ne vēlāk kā līdz 9. maijam, aizpildot Dalībnieku pieteikuma anketu krievu valodā. Aizpildīto anketu lūdzu sūtīt elektroniski uz e-pasta adresi kaspars.abiks@liaa.gov.lv un oriģinālu lūdzu nogādāt LIAA (Pērses iela 2, Rīga, LV-1442).


Iveta Strupkāja
LIAA pārstāvniecības Krievijā vadītāja
Ekonomikas ministrijas nozares padomniece

Publicēšanas datums: 2014. gada 28. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt