A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Aicina pieteikties uzņēmējdarbības izstādei Madonā

Aicina pieteikties uzņēmējdarbības izstādei Madonā

Līdz 4.decembrim aicina pietiekties dalībai starptautiskajai uzņēmējdarbības izstādei, kas norisināsies tepat kaimiņos - Madonā. Lai arī izstāde jau raisījusi lielu interesi Latvijas, Igaunijas un Krievijas uzņēmēju un amatnieku vidū, pasākuma organizatori uzsver, ka ir pieejamas vēl brīvas vietas un aktīvie lauku ļaudis ir īpaši gaidīti.

Izstāde norisināsies Madonas daudzfunkcionālajā sporta centrā 14.decembrī, un tajā aicināti piedalīties uzņēmēji ražotāji, amatnieki, mājražotāji, individuāli dalībnieki, kas paši darina īpašas un unikālas lietas. Ņemot vērā, ka izstāde notiks Ziemassvētku gaidīšanas – Adventa – laikā, organizatori iecerējuši izstādes ietvaros apmeklētājiem radīt iespēju sagādāt tematiskas svētku dāvanas, kā arī baudīt priecīgu noskaņojumu, tāpēc laipni aicināti piedalīties visi, kas ar saviem ražojumiem un darinājumiem var piepildīt Ziemassvētku vecīša maisu.
Bez lielā pirmssvētku pirkšanas un pārdošanas prieka izstādes organizatori ir parūpējušies, lai izstādes ietvaros būtu iespēja satikties maziem un lielākiem uzņēmējiem, nozaru profesionāļiem un varētu apmainīties pieredzē, smelties jaunas idejas, pārrunāt aktualitātes.

Izstāde notiks Madonas multifunkcionālajā hallē Gaujas ielā 13 š.g. 14. decembrī no plkst. 10.00 līdz plkst.17.00, un tā kā izstāde norisināsies projekta „Sociāli ekonomiskās attīstības, biznesa un sadarbības veicināšana pierobežas reģionos” ietvaros, dalība tajā ir bez maksas.

Sīkāka informācija par dalību izstādē – janina@madona.lv vai pa telefonu – 29421255, vai romans.hacatrjans@madona.lv, tel. 27843665.

“Igaunijas – Latvijas – Krievijas Pārrobežu sadarbības programma Eiropas kaimiņattiecību un partnerības instrumenta ietvaros 2007 – 2013” finansiāli atbalsta kopīgus pārrobežu attīstības pasākumus, lai uzlabotu reģiona konkurētspēju, izmantojot tā potenciālu un izdevīgo atrašanās vietu krustcelēs starp ES un Krievijas Federāciju. Programmas mājas lapa: www.estlatrus.eu
Publicēšanas datums: 2013. gada 28. novembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt