A  A  A
Lapas karte


Vai piedalīsies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Aicina lauku jauniešus uzņēmējdarbības veicināšanas aktivitātei

Aicina lauku jauniešus uzņēmējdarbības veicināšanas aktivitātei

SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra” Cēsu nodaļa aicina jauniešus iesaistīties Valsts Lauku tīkla aktivitātē „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai”. Pasākums Cēsu nodaļā tiek īstenots ceturto gadu, aktivitātes mērķis – lauku jauniešu aktivizēšana, kompetenču attīstība un iesaistīšana lauku uzņēmējdarbībā un sabiedriskajā dzīvē. Pasākuma ietvaros jaunieši tiks apmācīti apzināt ideju, to analizēt, izstrādāt attīstības plānu, tiks informēti par iespējām piesaistīt ES Lauku attīstības plāna finansējumu.

Jaunieši tiek aicināti 7.maijā plkst.10.00 Dārza 12, Priekuļos (2.stāvā, mazajā zālē) uz informatīvo dienu, kura noslēgsies ar dalībnieku atlasi mācībām.

Tiek aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 18 līdz 30 gadiem, kuri vēlas mācīties un uzsākt vai attīstīt savu uzņēmējdarbību laukos, kā arī darboties lauku attīstībā vai tās sabiedriskās dzīves pilnveidošanā, īstenojot savas idejas. Pasākums iedalīts vairākos posmos: informatīvā diena, piecas mācību dienas, individuālā sadarbība un konkurss ar naudas balvām. Pēc biznesa plāna izstrādāšanas jaunietis saņem sertifikātu par programmas apgūšanu.

Jauniešiem dalība pasākumā ir bezmaksas.

Pieteikties līdz 6.maijam: Evija Atvara m.t.26360434;
e-pasts: evija.atvara@llkc.lv; vai 113.telpā, Dārza ielā 12, Priekuļos.

Publicēšanas datums: 2015. gada 20. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt