A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Topošos reģionālos uzņēmējus apmācīs bezmaksas

Topošos reģionālos uzņēmējus apmācīs bezmaksas

                                                                                        
ASV vēstniecība Latvijā Fulbraita absolventu programmas ietvaros finansē praktiskās apmācības projektu, kura mērķis ir palīdzēt Latvijas uzņēmējiem uzsākt vai attīstīt biznesu Vidzemē, Kurzemē un Zemgalē.
 
Kā saprast, vai biznesa ideja ir laba? Kā sagatavot biznesa plānu? Kā piesaistīt naudu? Kā pārdot savu preci vai pakalpojumu? Kā izmantot sociālos tīklus, lai izietu globālajā tirgū? Kā pārdot savu biznesu?

Kursa „Kā uzsākt/attīstīt savu biznesu un kļūt par veiksmīgu uzņēmēju?” ietvaros pieredzējušie uzņēmēji no Latvijas uz ārzemēm atbildēs uz šiem jautājumiem, dalīsies veiksmīgā biznesa noslēpumos un palīdzēs klausītājiem izveidot dzīvotspējīgu uzņēmumu.

Programma ir bezmaksas. Dalībnieku skaits ir ierobežots, atlase notiek konkursa kārtībā.* Pieteikties var jebkurš Latvijas iedzīvotājs, kas plāno dibināt vai attīstīt jau esošo uzņēmumu Vidzemē, Kurzemē vai Zemgalē.

Pasniedzēji: David Ryal (USA) un Dr Tatjana Boguševiča (LV), kā arī vieslektori Rolands Laķis (LV), Zulfukar Tosun (DE), Jonathan Howard (UK), Jeļena Krivkina, CFA, ACCA (LV), Gilad Regev (IL) un citi.

Apmācības kurss norisināsies no 12. oktobra līdz 21. decembrim katru sestdienu  plkst. 10.30 - 16.00 Rīgā, Rīgas Ekonomikas augstskolā (Stockholm School of Economics in Riga). Mācības notiks latviešu valodā. Pieteikties apmācībai var līdz š.g. 17.septembrim, aizpildot anketu un īsi aprakstot savu biznesa ideju: http://tinyurl.com/biznesapamati
 
 
Papildinformācija:
E-pasts: biznesapamati@strategiskaizglitiba.lv
Skype: biznesapamati
Facebook: Biznesa Pamati
 
*Ceļa izdevumi dalībniekiem jāsedz pašiem.


Publicēšanas datums: 2013. gada 9. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt