A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Biznesa ideju konkurss „CĒSĪS VAR!” jau piekto reizi!

Biznesa ideju konkurss „CĒSĪS VAR!” jau piekto reizi!

Šogad jau piekto reizi notiks Cēsu biznesa inkubatora Magnus rīkotais biznesa ideju konkurs „Cēsīs var!”, lai atbalstītu Vidzemes reģiona aktīvākos iedzīvotājus, iespējamos nākamos uzņēmējus. Konkursa mērķis ir stimulēt jaunos uzņēmējus attīstīt savas biznesa idejas.

Šogad sākot ar 5.novembri paredzētas konsultācijas saistībā ar biznesa ideju iesniegšanu. Konkursa fināla prezentācijas paredzētas 25.novembrī, apbalvošana 28.novembrī Cēsu uzņēmēju konferences ietvaros.

Pirmajā gadā tika iesniegtas 36 biznesa idejas, konkursa finālā tika izvēlētas 17 labākās biznesa idejas. Vidzemes iedzīvotāji izrādīja lielu interesi arī par semināriem un konsultācijām, kas notika konkursa ietvaros. Kopumā šo semināru ciklu apmeklēja vairāk nekā 400 cilvēku. Konkursa finālistiem Biznesa inkubators Magnus kopā ar atbalstītājiem – Vidzemes uzņēmumiem – nodrošināja balvas un iespēju attīstīt savu biznesa ideju inkubatora ietvaros.

Otrajā gadā konkursā tika iesniegta 21 biznesa ideja. Visu ideju autori savas idejas prezentēja žūrijas komisijai. Četru labāko ideju autori tika pie naudas balvām. Konkursa ietvaros notika bezmaksas semināru cikls, kura laikā interesenti varēja iegūt informāciju par konkursu un jautājumiem, kas saistīti ar idejas realizēšanu, uzņēmuma dibināšanu un uzņēmējdarbības attīstīšanu.

Konkursa trešajā gadā tika iesniegtas 13 biznesa idejas. Naudas balvas saņēma 4 labāko ideju autori.

Ceturtajā gadā tika iesniegtas 22 idejas, arī 2014.gadā žūrija balvas piešķīra 4 idejām. Ideju autoriem un inetersentiem bija iespēja pieteikties bezmaksas konsultācijām, kuru laikā varēja saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem par idejas izstrādāšanu un apraksta veidošanu konkursam.

Informācija par konkursa norisi un konkursa nolikums pieejams biznesa inkubatora mājas lapā www.magnus.lv

Informāciju sagatavoja:
Madara Boša
Biznesa inkubatora Magnus
Mārketinga projektu vadītāja

Publicēšanas datums: 2014. gada 22. oktobris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt