A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Cēsīs darbu sāk Hipotēku bankas Attīstības programmu konsultāciju centrs

Cēsīs darbu sāk Hipotēku bankas Attīstības programmu konsultāciju centrs

Uzņēmējdarbības projektu atbalstam Cēsīs darbu sācis Hipotēku bankas Attīstības programmu konsultāciju centrs. Centrs atrodas Pļavas ielā 3a, ēkā, kurā atrodas arī Cēsu biznesa inkubators.

Konsultāciju centrā par valsts atbalsta iespējām uzņēmējdarbībai aicināti interesēties jaunie uzņēmēji un tie, kas vēl tikai domā par biznesa uzsākšanu, ražotāji, lauksaimnieki, mikrouzņēmumi, mazie un vidējie uzņēmumi, kas vēlas sākt biznesu vai attīstīt un paplašināt esošo uzņēmumu.  Klienti ir aicināti tikties ar bankas aizdevumu speciālistiem centra darba laikā vai iepriekš vienojoties par tikšanās laiku un vietu.

Hipotēku bankas Attīstības programmu konsultāciju centrs Cēsīs apmeklētājiem ir atvērts otrdienās no plkst.13.00 – 17.00, trešdienās no plkst.9.00 – 13.00 un piektdienās no plkst. 9.00 – 17.00

Kopumā 2013.gada janvārī Hipotēku banka Attīstības programmu konsultāciju centri tiek atvērti 19 Latvijas pilsētās, lai konsultācijas un informācija par valsts atbalsta iespējām esošajiem un topošajiem uzņēmējiem būtu pieejami iespējami tuvu.

Hipotēku banka ir attīstības institūcija, kas uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai piedāvā valsts atbalsta programmu finansējumu, kā arī bezmaksas konsultācijas un mācības, kas nepieciešamas veiksmīgai biznesa uzsākšanai. Hipotēku bankā pieejamas valsts atbalsta programmas, kas paredzētas jauniem un jau strādājošiem uzņēmumiem gan mazu, gan liela apjoma projektu īstenošanai:

Lai pieteiktos uz konsultāciju lūdzam zvanīt pa tālruņiem 64222410, 64222860 vai 80000100. 

Hipotēku bankas kā attīstības bankas īstenotajās valsts atbalsta programmās dažādām uzņēmēju vajadzībām ir pieejami vairāk nekā 100 miljoni latu. Šie resursi paredzēti jomām, kurās finanšu tirgus nesniedz finansējumu pietiekamā apjomā, un tiem klientiem un projektiem, kurus no komercbanku viedokļa nav ekonomiski izdevīgi finansēt. Iemesli tam var būt visdažādākie - saistīti ar paaugstinātiem riskiem, piemēram, jaundibināts uzņēmums, nepietiekams nodrošinājums, ļoti strauja uzņēmuma izaugsme, vai augstām apkalpošanas izmaksām, piemēram, mazi projekti, biznesa uzsācēji bez iepriekšējas pieredzes.

Pēdējos gados Hipotēku banka dažādām uzņēmēju vajadzībām piešķīrusi vairāk nekā 263 miljonus latu, atbalstīti vairāk nekā 3800 Latvijas uzņēmēju projekti, palīdzot saglabāt esošās un radīt tūkstošiem jaunas darbavietas.


Publicēšanas datums: 2013. gada 27. februāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt