A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Cēsīs durvis ver plašākais verandu un paviljonu dārzs Latvijā

Cēsīs durvis ver plašākais verandu un paviljonu dārzs Latvijā

Šonedēļ Cēsīs pie SIA “EKO Invest” biroja Valmieras ielā 20A tiek atklāts stiklaverandas.lv paraugu dārzs – plašākā verandu un paviljonu āra ekspozīcija Latvijā.

SIA “EKO Invest” vairākus gadus Baltijas valstu tirgū piedāvā Vācijā ražotas verandas, nojumes un paviljonus, kuru konstrukcijas veidotas no alumīnija, tādējādi nodrošinot produktu nemainīgu kvalitāti daudzu gadu garumā.

“Arvien vairāk cilvēku novērtē kvalitatīvu produktu sniegtās priekšrocības, un arī mēs vēlamies piedāvāt arvien jaunus produktus, lai katram mūsu klientam varētu piedāvāt vispiemērotāko risinājumu. Gadu gaitā esam krietni auguši, un šogad SIA “EKO Invest” Baltijas valstīs pārstāv jau vairākus alumīnija konstrukciju, kā arī bīdāmo durvju un stiklu sistēmu ražotājus no Vācijas. Tādēļ gada sākumā izveidojām platformu stiklaverandas.lv, kas šobrīd apvieno plašāko stikla verandu, nojumju un paviljonu, kā arī bīdāmo stikla sistēmu piedāvājumu Baltijas valstīs.” SIA “EKO Invest” līdzšinējo darbību vērtē tās vadītājs Edijs Ozols.

Stiklaverandas.lv paraugu dārzs ir nākamais attīstības solis, lai interesentiem un klientiem būtu iespēja klātienē apskatīt produktus, iepazīties ar to uzbūvi un izmantotajiem materiāliem, un izvēlēties sev piemērotāko – vai tas ir brīvi stāvošs paviljons, vai pie ēkas stiprināta nojume, kurai kā konstruktoram, iespējams piemeklēt dažādus sienu risinājumus.
“Kā uzņēmējam, man ir patiess prieks, ka šādu parku mums ir izdevies izveidot tieši Cēsīs, kā arī gandarījums to atklāt dienās, kad mūsu pilsēta Cēsis svin 810.jubileju,” turpina Edijs Ozols.

Stiklaverandas.lv paraugu dārzs ir atvērts darba dienās no 9:00 – 18:00 un sestdienās no 9:00 – 15:00.

Informāciju sagatavoja:
Kaspars Pabērzs
SIA “EKO Invest”
+ 371 29121093
kaspars@stiklaverandas.lv
www.stiklaverandas.lv

Publicēšanas datums: 2016. gada 25. jūlijs  

Komentāri

2017-06-11 12:49:59 Priecājamies,katrs mazs solītis padara mūsu pilsētu bagātāku !

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt