A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » CĒSĪS DURVIS VĒRS DIZAINA DARBNĪCA – VEIKALIŅŠ „PIINE”

CĒSĪS DURVIS VĒRS DIZAINA DARBNĪCA – VEIKALIŅŠ „PIINE”

Dizaina darbnīca – veikaliņš „piine” savas durvis pirmajiem apmeklētājiem vērs otrdien, 17.septembrī pl.12:00 un cēsniekus, citus interesentus, radus, draugus un kaimiņus ciemos gaidīs visas dienas garumā.

Darbnīca „piine” būs jauna vieta radošām aktivitātēm Cēsu vecpilsētā, kas atradīsies Lenču ielā, pretī Maija parkam. Šeit cēsnieki un pilsētas viesi varēs paši piedalīties dāvanu un suvenīru izgatavošanā, rokas sietspiedes tehnikā apdrukājot visu, ko vien šādā veidā iespējams apdrukāt. Darbnīcas - veikaliņa atklāšanas dienā, visi, kas būs paņēmuši līdzi kādu apdrukājamu lietu, varēs darboties ar sietiem un krāsām par brīvu! Nākotnē iecerētas arī cita veida radošās darbnīcas, kas iepazīstinātu cēsniekus ar dažādiem mākslinieciskiem paņēmieniem, kā padarīt vidi ap sevi košāku.   

Ārpus radošajām aktivitātēm darbnīcas telpas darbosies arī kā dāvanu un suvenīru veikals, kurā varēs apskatīt un iegādāties gan pašas dizaina darbnīcas „piine” radītās oriģināldizaina lietas, gan citu Vidzemes reģiona mākslinieku un amatnieku darbus.

Paldies programmai „Brigāde” un Cēsu novada pašvaldībai par doto iespēju un atbalstu!Publicēšanas datums: 2013. gada 13. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt