A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Cēsīs norisināsies izaicinošs seminārs uzņēmējiem

Cēsīs norisināsies izaicinošs seminārs uzņēmējiem

Cēsis, Ruckas muižā, 17. un 18. septembrī notiks nebijis, inovatīvs seminārs uzņēmējiem "New beginnings", kura laikā sniegs zināšanas par pasaules līmeņa apzinātu un ilgtspējīgu zīmolu izveidi un attīstību, kā arī cita veida pieeju biznesam, kas nes sabiedrībai pievienoto vērtību.

Seminārs jeb mistērija "New beginnings" izaicinās ierastos priekšstatus par uzņēmējdarbību un sistēmu, kurā mēs radam preces un pakalpojumus, liekot to radītājiem paskatīties uz savu darbu ar citu, daudz dziļāku skatu. "New beginnings" apzināti šoreiz tiek rīkots Cēsīs, lai iedvesmotu vidzemniekus radīt lietas ar vēl augstāku pievienoto vērtību un konkurētspēju rītdienas pasaulē.

Seminārs radīts tiem, kuri attīsta savas idejas, taču vēlas rast jaunu iedvesmu, jaunu uguni, jaunu spēku. Tiem, kuri grib radīt savus biznesus, produktus un pakalpojumus apzināti, ar jēgu, ar dziļumu.

Jauno mistēriju "New beginnings" uz Cēsīm atvedusi MATKA cilts, kas kļuvusi atpazīstama ar saviem dažādajiem mistēriju cikliem un ieguvusi atzinību gan pašmājās, gan ārvalstu tirgos.

MATKA tribe ir autori tādiem zīmoliem, kā Sajūtu Dārznieks STENDERS, Latgales vēstniecība GORS, Latvijas eksporta spēks MAGNETIC Latvia, meža šokolāde NELLEULLA,  patieso cilvēku uzņēmums LATVIJAS PIENS, dziedošā šūšanas fabrika SONGFIELDS,  mājlietas MUNIO HOME, drosmes tornis VELLS, galma gleznotājs ANITA SONDORE, iedvesmojošo zīmolu kustība THE RED JACKETS,  spēkpārslas MILZU!, radošās darbības nedēļa RADI! Latvija, intīmā uzplaukuma kustība BUD BLOOM BLOSSOM. Un daudziem, daudziem citiem.

MATKA cilts galvenā iedvesmas lektore ir Inese Indāne, stāstniece, rakstniece, uzkūlēja. Arī zīmolvede, kura ilgu laiku strādājusi, radot Latvijas spilgtākos zīmolus, taču tagad aizvien vairāk sniedz makšķeres - padomu un atbalstu. Mācījusies stāstu stāstīšanu pie vienas no izcilākajām mūsdienu stāstniecēm un antropoloģēm Dr. Klarisas Pinkolas Estes (autore grāmatai “ Sievietes, kas skrien ar vilkiem”) un Peru džungļu iedzimtajiem - šamaņiem un medicīnas vīriem. Ar autentisku skaistuma sajūtu, kas var patikt un var nepatikt. Bet ko nevar nepamanīt. Ar savu redzējumu par Jauno Pasauli.

Vairāk informācijas par pasākumu šeit

"New beginnings" ir maksas seminārs un vietu skaits tajā ir ierobežots. Interesentiem lūdzam rakstīt uz matka@matka.lv.

Publicēšanas datums: 2015. gada 31. augusts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt