A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Cēsīs notiks „Uzņēmēja gēna meisterklase” uzņēmumu izaugsmei

Cēsīs notiks „Uzņēmēja gēna meisterklase” uzņēmumu izaugsmei

26.martā Cēsīs notiks “Uzņēmēja gēna meistarklase”, kuru rīko Swedbank Business Network sadarbībā ar ACADEMIA, Latvijas attīstības finanšu institūciju ALTUM un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK). Meistarklase balstās uz ASV atzītākā biznesa mentora Džeja Eibrahama (Joe Abraham) izstrādātās formulas biznesa izaugsmei atbilstoši 4 uzņēmēja gēna pamattipiem - BOSI (Būvētājs, Oportūnists, Speciālists, Inovators), un tās dalībnieki varēs izzināt savu uzņēmēja gēnu un atklāt tā ietekmi uz biznesu. “Uzņēmēja gēna meisterklasi” vadīs BOSI Baltijas reģiona vadītājs Jānis Skrūzkalns.

Meistarklase notiks 26.martā no plkst. 14:00 līdz 16:30 Biznesa inkubatora MAGNUS telpās, Pļavas ielā 5.
Uzņēmēji aicināti iepriekš pieteikt dalību meistarklasē, rakstot uz jelena.sramma@bosinordic.com vai zvanot pa tālruni +371 295 900 64.


“Uzņēmēja gēna meistarklasē” uzņēmēji varēs:
• izprast savu uzņēmēja gēnu atbilstoši BOSI pamattipiem;
• saprast, kādus cilvēkus iekļaut savā komandā;
• uzzināt, kurš biznesa modelis būs visatbilstošākais un nesīs panākumus.

Tāpat meisterklasē ALTUM pārstāvis informēs arī par to, kāds attīstības finansējums ir pieejams biznesam. Savukārt LTRK pārstāvis stāstīs, kā izmantot LTRK piedāvātās iespējas sava uzņēmuma attīstībai.

Par BOSI metodoloģiju
BOSI metodoloģijas autors ir Džejs Eibrahams un tā izstrādāta pēc vairāks gadus ilgas uzņēmēju izpētes. Tās nosaukumā ir četru uzņēmēja gēna tipu pirmie burti - Būvētājs, Oportūnists, Speciālists un Inovators. Šo metodoloģiju pielieto, lai atrisinātu klientu piesaistes, komandas optimizācijas un biznesa stratēģijas jautājumus ilgtermiņā. Balstoties uz BOSI metodoloģiju, ir izstrādāta arī starptautiski atzīta biznesa akselerācijas programma “BOSI Accelerator”.

Par Swedbank uzņēmumu tīklu Business Network
Swedbank uzņēmumu tīkls Business Network ir unikāla digitālā platforma uzņēmumiem, kas dod iespēju bagātināt biznesa kontaktu loku, paplašināt produktu un pakalpojumu realizācijas iespējas, iegūt aktuālāko informāciju par biznesa vidi, izmantot ikdienas biznesa pārvaldības rīkus, kā arī kontrolēt darījumus un rēķinus. Digitālajā platformā uzņēmumi varēs arī vienuviet ērti pārvaldīt un pārskatīt visus ikdienas darījumus, kā arī izmantot īpašu rēķinu veidošanas programmu. Vairāk informācijas par Swedbank uzņēmumu tīklu Business Network: www.businessnetwork.lv


Papildu informācijai:
Evita Jansone
Swedbank Uzņēmējdarbības kompetences centra vadītāja
Tālr.: 67444575; 29507507
evita.jansone@swedbank.lv

Publicēšanas datums: 2014. gada 24. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt