A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Cēsnieki saņem LIAA Valmieras biznesa inkubatora Gada balvu

Cēsnieki saņem LIAA Valmieras biznesa inkubatora Gada balvu

Piektdien, 14.decembrī, Valmierā norisinājās LIAA Valmieras biznesa inkubatora Gada balvas pasniegšanas ceremonija, kurā kopumā tika apbalvoti 10 topošie un jaunie uzņēmēji dažādās nominācijās. To starpā arī viens uzņēmējs no Cēsu novada – SIA "Qinn Designs".

Cēsu uzņēmums SIA “Qinn Designs” ieguva apbalvojumu nominācijā “Gada dizains”. Nominācijas uzvarētājs ir inkubācijas dalībnieks, uz kuru tiek liktas lielas cerības, jo īstais noieta tirgus vēl tikai tiek meklēts, taču “Qinn Designs” koka dizaina izlietnes jau šobrīd ir pamanītas un iekārotas. Uzņēmums, radot savu produktu, ir savienojis šķietami nesavienojamo.

Kopumā 2018.gadā LIAA Valmieras biznesa inkubatorā pirmsinkubācijas programmā ir darbojušies 40 cilvēki ar biznesa idejām un deviņi no tiem ir sapratuši, ka ideju ir vērts realizēt, dibinot uzņēmumus un uzsākot saimniecisko darbību.
Savukārt, inkubācijas programmā patlaban aktīvi darbojas 31 uzņēmums no Cēsīm, Valmieras, Raunas, Smiltenes, Valkas, Alūksnes, Pārgaujas, Priekuļiem, Mazsalacas, Beverīnas, Kocēnu, Pārgaujas un Alojas novadiem.

Valmieras biznesa inkubatora pakalpojumi pieejami uzņēmējiem un uzņēmējdarbības uzsācējiem 21 pašvaldībā, tostarp Valmierā, kā arī Mazsalacas, Rūjienas, Naukšēnu, Valkas, Apes, Alūksnes, Burtnieku, Strenču, Smiltenes, Gulbenes, Jaunpiebalgas, Raunas, Beverīnas, Priekuļu, Kocēnu, Pārgaujas, Līgatnes, Cēsu, Vecpiebalgas un Amatas novados.
LIAA Biznesa inkubatori tiek finansēti ERAF projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros.

LIAA Valmieras biznesa inkubatora aktivitātēm var sekot līdzi Facebook lapā: https://www.facebook.com/LIAAValmiera

Publicēšanas datums: 2018. gada 18. decembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt