A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Cēsu novada mājražotāju un sīkražotāju dalība izstādē Riga Food 2014

Cēsu novada mājražotāju un sīkražotāju dalība izstādē Riga Food 2014

Arī šogad Cēsu novada mājražotājiem vai sīkražorājiem ir iespēja pieteikties izstādei „Riga Food 2014”, kas norisināsies no 4. līdz 7.septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Rīgā, Ķīpsalas ielā 8. Jau otro gadu Latvijas uzņēmumi būs pārstāvēti ne tikai atsevišķos uzņēmumu stendos, bet arī četros Latvijas reģionu – Latgales, Kurzemes, Vidzemes un Zemgales kopstendos, kuri šogad būs divreiz lielāki nekā pagājušajā gadā - 120 m2 + 120 m2.

Šo kopstendu mērķis ir veicināt Vidzemes reģiona mājražotāju un sīkražotāju atpazīstamību, sniegt atbalstu mazo ražotāju mārketinga pasākumiem, lai nostiprinātu viņu pozīciju tirgū un meklētu jaunas tirgus nišas. Kopstenda dalībnieku atlases kritēriji ir ļoti vienkārši:

A)  Mājražotāji un sīkražotāji (reģistrējušies PVD, norādot Darbības veidu „45 Ražošanas uzņēmums mājas apstākļos” http://www.pvd.gov.lv/lat/uznemumi/;

B) Lielāki ražotāji, kas līdz šim nav piedalījušies Riga Food izstādēs ar savu stendu vai dalību kopstendos.

Vidzemes kopstenda darbību koordinēs Vidzemes plānošanas reģions sadarbībā ar novadu pašvaldībām, kuras var pieteikt noteiktu skaitu sava novada ražotājus. Tādēļ šobrīd aicinām atsaukties novadā esošos ražojošos uzņēmumus, kas atbilst kritērijiem un vēlās Vidzemes kopstendā izstādīt savu produkciju un iespējams, sameklēta jaunus klientus un sadarbības partnerus.

Interesentus lūdzam pieteikties Cēsu novada pašvaldībā līdz 29.maijam, kur detalizētāku informāciju Jums sniegs Attīstības nodaļas speciālists komercdarbības jautājumos, Juris Čeičs. Tel. 29393403, juris.ceics@cesis.lv.


Publicēšanas datums: 2014. gada 8. maijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt