A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Cēsu novada uzņēmējus aicina pieteikties Ēnu dienām

Cēsu novada uzņēmējus aicina pieteikties Ēnu dienām

Jau sākusies vakanču pieteikšana ikgadējai karjeras izglītības akcijai „Ēnu diena”, kas šogad notiks 13. februārī.
Ēnu diena ir pasaulē populāra karjeras izglītības akcija, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darbavietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Latvijas Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) reģistrēta preču zīme.

Ēnu dienas akcijas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum, kā arī demonstrētu saistību starp izglītību un karjeru, rosinot skolēnus nopietni pievērsties mācībām. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, akcija sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.

Aicinām vietējos uzņēmējus iesaistīties šajā akcijā, tādējādi dodot iespēju arī Cēsu novada skolēniem 13. februārī piedalīties Ēnu dienā un iepazīties ar visdažādākajām profesijām.

Uzņēmumiem un organizācijām ēnošanas vakances var pieteikt līdz 23.janvārim vortālā www.enudiena.lv (sadaļa: reģistrēšanās ēnu devējiem), kad sāksies skolēnu reģistrācija akcijai.

Sīkāka informācija par reģistrāciju pa tālruni 64124702
Cēsu novada pašvaldības uzņēmējdarbības speciāliste
Laine Madelāne
laine.madelane@cesis.lv

Publicēšanas datums: 2013. gada 15. janvāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt