A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Cēsu Uzņēmēju forums 2015

Cēsu Uzņēmēju forums 2015

Šī gada foruma tēma būs:
Kādi izaicinājumi sagaida uzņēmējus nākotnē?
Izcili lektori stāstīs par jaunākajām biznesa vadības pieejām, par nākotnes darbiniekiem, kādi tie būs? Kā mainās cilvēki, mainoties apkārtējai pasaulei? Kā uzņēmuma attīstību risina veiksmīgi uzņēmumi?

Būs paneļdiskusija ar vietējiem uzņēmējiem, jaunie veiksmes stāsti, kā arī informācija par starptautisko jauniešu organizāciju JCI LATVIA un jaunizveidoto Cēsu filiāli, Cēsu Drauga karti, konkursa Dari Cēsīm rezultātiem u.c.

Pasākumu piedalīsies tādi lektori, kā Pēteris Apinis (Latvijas ārstu biedrības prezidents), Arta Biruma (Latvijas Personāla vadības asociācijas padomes locekle), Tatjana Volkova (Banku augstskolas profesore), Jānis Palkavnieks (draugiem.lv runasvīrs) un citi iedvesmojoši lektori un uzņēmēji.

Savukārt pasākuma noslēdzošā daļa sāksies piektdienas vakarā,  plkst. 19.00,  Fonoklubā, kuras ietvaros tiks apbalvoti labākie Cēsu uzņēmēji 2015 dažādās nominācijās, neformālā gaisotnē varēs dibināt jaunus kontaktus vai dalīties pieredzē.

Pasākuma programma: šeit

Cēsu uzņēmēju forumā ir aicināti piedalīties ne tikai Cēsu novada, bet visu Latvijas novadu uzņēmēji un uzņēmīgi cilvēki. Dalība forumā ir bez maksas, taču vietu skaits var izrādīties ierobežots, tāpēc lūgums laicīgi pieteikt savu dalību forumā tiešsaistē šeit vai rakstot valdis.nitins@cesis.lv, un vieta Jums būs rezervēta.

Droši aiciniet citus uzņēmējus, kolēģus un sadarbības partnerus! 

Publicēšanas datums: 2015. gada 23. novembris  

Komentāri

Juris Lagzdiņš 2015-11-28 11:18:35 Paldies par saturīgo,inteesanto un labi organizēto pasākumu. Vēlot veiksmi Juris Lagzdiņš Kultūras sa-ba "SN"

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt