A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Cēsu uzņēmumi iegūst LIAA Valmieras biznesa inkubatora Gada balvas

Cēsu uzņēmumi iegūst LIAA Valmieras biznesa inkubatora Gada balvas

Valmierā 15.decembrī norisinājās LIAA Valmieras biznesa inkubatora Gada balvas pasniegšanas ceremonija, kurā kopumā tika apbalvoti desmit topošie un jaunie uzņēmēji dažādās nominācijās. Starp balvu ieguvējeim ir divi uzņēmumi no Cēsīm – SIA “Duck Woodworks” un SIA Sociālais uzņēmums “Drošais plecs”.

SIA Sociālais uzņēmums “Drošais plecs” ieguva balvu nominācijā “Gada transformators”. Gada transformators pirmsinkubācijas periodā, rūpīgi studējot un analizējot savu biznesa ideju, ir radis apstiprinājumu, ka ideja ir dzīvotspējīga, kā arī radis sevī apņēmību uzsākt uzņēmējdarbību. Kā atzīst LIAA Valmieras biznesa inkubatora vadītājs Jānis Kļaviņš: “Ivetas Sproģes sociālās uzņēmējdarbības ideja mūs iedvesmoja visus. Esam pārliecināti, ka tai ir potenciāls un cēls mērķis. Viņa ne mirkli nešaubījās par savu uzņēmuma dibināšanu pēc pirmsinkubācijas, lai iesniegtu pieteikumu inkubācijai un risks attaisnojās. viņa tika uzņemta Valmieras biznesa inkubatorā.”

SIA Duck Woodworks ieguva balvu nominācijā “Naudas koks”. Naudas koks ir uzņēmējdarbības ideja, kā no mums visiem tik zināmā koka radīt ko skaistu ar pievienoto vērtību. Naudas koks rada estētisku un skaistu produktu, spējot to pārdot par salīdzinoši augstu cenu salīdzinājumā ar konkurentiem tirgū.Publicēšanas datums: 2017. gada 19. decembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt