A  A  A
Lapas karte


Vai apmeklēsi Latvijas Uzvaras dienas pasākumus Cēsīs 22.jūnijā?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Dienas starts jaunajiem uzņēmējiem

Dienas starts jaunajiem uzņēmējiemLīdz 22. februārim ikviens biznesa uzsācējs tiek aicināts pieteikties jauno uzņēmēju projektam Dienas Starts 2013.

Laikraksts Diena sadarbībā ar Hipotēku banku arī šogad turpina pērn uzsākto biznesa realitātes seriālu Dienas Starts un gaida jauno uzņēmēju pieteikumus dalībai šajā projektā – šī ir lieliska iespēja saņemt vērtīgu publicitāti un tikpat vērtīgus padomus savas biznesa ieceres realizēšanā.

Projekta mērķis ir atbalstīt jauno uzņēmēju centienus, kā arī vēlreiz atklāt iedrošinošo patiesību, ka dibināt un veidot savu uzņēmumu nav nekas pārdabisks un neiespējams. Galvenais, kas nepieciešams, ir uzņēmība un laba biznesa ideja.

Šogad projekta ietvaros sekosim līdzi septiņu jauno uzņēmēju gaitām. Četrus no viņiem konkursa kārtībā izraudzīsies no Hipotēku bankas Starta un Mikrokredītu programmu dalībniekiem, trīs pārējos atlasīsim no tiem jaunajiem uzņēmējiem, kas pieteiksies projektam vietnē Diena.lv/dienas-starts vai rakstot uz Dienas redakciju. No marta līdz pat decembrim laikraksta Diena lappusēs un portālā Diena.lv regulāri varēs sekot līdzi izvēlēto uzņēmēju ikdienas priekiem un rūpēm, kas viņus pavada, veidojot savu biznesu.

Dienas Starta 2013 dalībniekus visa gada garumā vērtēs uzņēmējdarbības jautājumos kompetenta žūrija, kas sekos līdzi tam, kā progresē un attīstās projekta dalībnieku bizness, kas parādās kā tā stiprās un vājās puses, kas uzskatāms par kļūmēm un sasniegumiem. Projekta noslēgumā gada beigās žūrija nosauks trīs, viņuprāt, perspektīvākos no projekta dalībniekiem, savukārt interneta balsojumā noteiksim Diena.lv lasītāju simpātiju balvas ieguvēju. 

Laikraksts Diena aicina pieteikties jaunos uzņēmējus, kuri plāno sākt savu uzņēmējdarbību vai to jau ir izdarījuši dažu pēdējo mēnešu laikā. Projekta dalībniekiem būs iespēja audzēt sava biznesa atpazīstamību plašā auditorijā, kā arī iegūt vērtīgas konsultācijas uzņēmējdarbībā.

Sīkāk ar projekta norisi un pieteikšanās nosacījumiem var iepazīties vietnē Diena.lv/dienas-starts.
Sūtiet savu pieteikumu dalībai projektā Dienas Starts 2013 vēl līdz 22. februārim!
 


Publicēšanas datums: 2013. gada 14. februāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt