A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Durvis ver pārsteidzošākais Vīna bārs Cēsu pusē

Durvis ver pārsteidzošākais Vīna bārs Cēsu pusē

Ceturtdien, 15.janvārī, plkst. 12.00  tieši īsu brīdi pirms grupas „Big Al & The Jokers”  publiskās uzstāšanās 2015.gadā Vidzemes koncertzāles 6.stāvā durvis ver pārsteidzošākais Vīna bārs Cēsu pusē.

Uzmanību! No 2015.gada 15.janvāra Vīna bārā gaidīts ikviens apmeklētājs, kas gatavs izbaudīt lieliskāko Kazas gada jaunievedumu Cēsīs! Jaungada ieskaņā un turpmāk savus tuvākos varēsiet iepriecināt arī ar īpašu Dāvanu karti no Cēsu Vīna bāra.

Pirmo pārsteigumu garantē pati Vīna bāra atrašanās vieta – diez vai kāda acs būs redzējusi elpu aizraujošāku un iedvesmojošāku skatu uz fantastisko Cēsu pilsētas ainavu un arhitektūru. Sēžot pie loga un vērojot debesu strēli virs graciozās pilsētas jumtiem, ikviens apmeklētājs varēs nobaudīt vairāk nekā 35 vīna šķirnes no dažādām pasaules valstīm, atpūsties draugu lokā vai nesteidzīgā atmosfērā noskaņoties koncerta un teātra izrādēm.Mūsdienās ir maz vietu, kur var aizmukt no ikdienas un ietīties gluži taustāmā mājīguma atmosfērā, kur vārda tiešā nozīmē saldināt dzīvi un ļauties gara lidojumam.

Neaizmirstamus mirkļus Vīna bāra apmeklētājiem sagādās profesionāla, draudzīga komanda, kas sarūpējusi bagātīgu piedāvājumu klāstu: izsmalcināto vīnu paleti papildinās oriģināli salāti un uzkodas, dažādu valstu cieto un mīksto sieru plates, svaigi grieztas vītinātas gaļas izlases, debešķīgi deserti. Viegls fona džezs, laipna apkalpošana un sirsnīga gaisotne – kā radīta cilvēkam, kurš vēlas svinēt dzīvi.

Krāšņus pārsteigumus sola Mazā vīna skola, kas ikvienam zinātkārajam sniegs iespēju kļūt par vīna lietpratēju un sastapt jaunus domubiedrus. Šī skola būs lielisks veids, kā neierasti pavadīt piektdienas vakaru, izzinot vīna pasaules noslēpumus, to gatavošanas īpatnības un baudīšanas mākslu.

Laipni aicināti Vīna bāra mājas lapā www.cesuvinabars.lv (no 20.01.2015.), kur ikviens interesents varēs iepazīties ar Mazās vīna skolas programmu, kā arī atrast plašu piedāvājumu banketu un kolektīvu saliedēšanas pasākumu rīkošanai.Profesionāls šefpavārs ar prasmi realizēt vispārdrošākās idejas un komanda ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi piedāvā banketu organizēšanu uzņēmumiem un privātpersonām saviesīgos vakaros, kāzās, jubilejās, kafijas pauzēs un konferencēs, nodrošinot pilna servisa pakalpojumus jebkurā Latvijas nostūrī.Darba kolektīvi, kas sen nav pavadījuši laiku neformālā gaisotnē un alkst stiprināt kopīgo garu, tiek aicināti padomāt par komandas saliedēšanas pasākumu, ko mūsdienīgs darba devējs vairs neuzskata par lieku resursu šķērdēšanu.

Cēsu Vīna bārs noteikti uzrunās arī tūristus, kuri iecienījuši iepazīties ar vietējiem vīniem, jo zināms, ka vīns vislabāk garšo tieši tur, kur tas ražots.

Kopš 2015.gada 15.janvāra katram Cēsu gleznainā novada apmeklētājam ir viens obligāts maršruta pieturas punkts – pārsteidzošākais Latvijas Vīna bārs Vidzemes koncertzāles 6.stāvā!

Uz tikšanos slepenās gudrības likuma izbaudīšanas svētkos!

Publicēšanas datums: 2015. gada 14. janvāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt