A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Eksporta diena Cēsīs. Praktiski soļi līdz eksporta pasūtījumam

Eksporta diena Cēsīs. Praktiski soļi līdz eksporta pasūtījumam

Ceturtdien, 12. septembrī, no plkst.9.00-17.00 Koprades mājā “Skola6”, Cēsīs norisināsies pasākums “Eksporta diena Cēsīs. Praktiski soļi līdz eksporta pasūtījumam”. Pasākumu rīko LIAA Valmieras biznesa inkubators un LIAA eksporta veicināšanas nodaļa.

Dienas laikā apmeklētājiem būs iespēja piedalīties seminārā “6 praktiski soļi līdz eksporta pasūtījumam 6 mēnešu laikā”, ko vadīs Līga Brasliņa - biznesa, mārketinga un eksporta inovāciju vadītāja. Līgai ir vairāk nekā 18 gadu pieredze tirgvedībā dažādās FMCG kategorijās - eksporta inovācijās vairāk nekā 5 gadus. Pieredze uzkrāta tādos uzņēmumos kā: «Latvijas Balzams», «L’Oreal Baltic» Baltijā un «Kraft Foods».  Semināra ietvaros tiks aplūkotas tēmas par eksporta tirgus noteikšanas kritērijiem, kā atvērt eksporta tirgu, un kā veiksmīgi turpināt pavairot eksporta pārdošanu ģeometriskā progresijā. Semināra ietvaros paredzēta arī dalībnieku praktiska darbošanās.

Kā arī Eksporta dienas ietvaros būs iespēja tikties ar ārējās tirdzniecības nozares ekspertiem individuālajās konsultācijās. Konsultācijas nodrošinās: LIAA Eksporta veicināšanas nodaļas (eksports – metālapstrāde, mašīnbūve, elektronika, kokapstrāde, pārtika, IT un citas nozares); Eiropas Biznesa atbalsta tīkla Latvijā (starptautiskā sadarbība); Attīstības un finanšu institūcijas Altum (eksporta kredīta garantijas un pieejamie atbalsta instrumenti); Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (eksporta atbalsta instruments).

Uz pasākumu aicināti topošie, jaunie un esošie eksportētāji, iepriekš reģistrējoties pasākumam līdz 11.septembrim LIAA mājaslapā – pasākumu sadaļā vai semināram ŠEIT un Individuālajām konsultācijām ŠEIT. Dalība pasākuma ir bezmaksas.

Valmieras biznesa inkubatora pakalpojumi pieejami uzņēmējiem un uzņēmējdarbības uzsācējiem 21 pašvaldībā, tostarp Valmierā, kā arī Mazsalacas, Rūjienas, Naukšēnu, Valkas, Apes, Alūksnes, Burtnieku, Strenču, Smiltenes, Gulbenes, Jaunpiebalgas, Raunas, Beverīnas, Priekuļu, Kocēnu, Pārgaujas, Līgatnes, Cēsu, Vecpiebalgas un Amatas novadā. Jaunu pieteikumu pieņemšana tuvākajai uzņemšanai pirmsinkubācijas un inkubācijas atbalstam no 02.09. līdz 20.09.

LIAA Biznesa inkubatori tiek finansēti projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros.
Seko LIAA Valmieras biznesa inkubatora aktivitātēm: www.facebook.com/LIAAValmiera/


Publicēšanas datums: 2019. gada 6. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt