A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Cēsīs notika Finanšu izglītības nedēļas pasākumi

Cēsīs notika Finanšu izglītības nedēļas pasākumi

Šogad piekto gadu Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) kopā ar partneriem rīko Finanšu izglītības nedēļu 2017 (FIN 2017). Tā notiek no 27.marta līdz 2.aprīlim vienlaikus ar citviet pasaulē organizētiem finanšu pratības pasākumiem – Child and Youth Finance International (CYFI) 6.Globālo naudas nedēļu (Global Money Week) un 3.Eiropas finanšu nedēļu, ko rīko Eiropas Banku federācija.

FIN 2017 laikā partneri, ceļojot uz dažādiem Latvijas novadiem, nodrošina iedzīvotāju finanšu pratību veicinošus pasākumus. FIN talismans krājkase Gudrīte devās ceļojumā pa Cēsīm, lai popularizētu finanšu pratības nozīmi mūsdienīga cilvēka dzīvē un sniegtu savus padomus ikvienam interesantam.

Krājkase Gudrīte kopā ar FIN 2017 komandu 28.martā viesojās Cēsīs un deva padomus kā revidēt savas finanses. Notika kopīga diskusija par jauno finanšu pratības standartu, kā arī sabiedrībā pazīstami cilvēki dalījās savos padomos par finanšu plānošanu.

FKTK pārstāve Ieva Upleja: "Esam ar partneriem vienojušies par šī gada finanšu izglītības nedēļas koncepciju "Ceļojums finanšu pratībā 2017 – Gudrītes revīzija!" Tās mērķis ir aicināt ikvienu - gan lielu, gan mazu - ar mūsu simpātiskās krājkases Gudrītes atbalstu ieskatīties savos finanšu paradumos, plānos, budžetos un rēķinos, lai saprastu, kas būtu maināms, kas papildināms vai no kā būtu turpmāk jāatsakās vēl efektīvākai saimniekošanai. Finanšu pratības vēstnešu kopīgais aicinājums ir – "Plāno? Revidē! Pelni." Šis aicinājums attiecas arī uz zināšanu un prasmju revidēšanu finanšu jomā, saprotot, kas būtu apgūstams no jauna mūsdienīgai finanšu pratībai."

Papildu informācija par aktivitātēm:
FKTK finanšu pratības vortālā: www.klientuskola.lv
FIN 2017 mājas lapā: www.finansunedela.lv


Publicēšanas datums: 2017. gada 29. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt