A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Iespēja piedalīties Hanzas dienās Herfordā, Vācijā

Iespēja piedalīties Hanzas dienās Herfordā, Vācijā

Cēsu novada pašvaldība ir saņēmusi ielūgumu no Herfordas pilsētas Vācijā piedalīties 33. Starptautiskajās Hanzas dienās, kas šogad notiks Herfordas pilsētā Vācijā no 12. – 16.jūnijam.

Plānots, ka tajās piedalīsies dalībnieki no 182 Hanzas savienības pilsētām, kuri šo dienu ietvaros iepazīstinās svētku apmeklētājus ar mūsdienu Hanzas savienības pilsētām, dzīvi tajās, kā arī piedāvājumu tūristiem, kā arī notiks dažādas kultūras aktivitātes, tirgošanās (īpaši amatnieku darinājumi, kulinārija, mākslas priekšmeti utt.) un pirmo reizi notiks arī Hanzas pilsētu uzņēmēju Biznesa konference – forums. Šajā 2 dienu (12.-13.06.) kongresā notiks praktiska uzņēmēju kooperēšanās, biznesa kontaktu dibināšana, partneru meklēšana, kas, iespējams, ļaus atkal atdzimt vēsturiskajām tirdzniecības un biznesa tradīcijām Hanzas savienības pilsētās. Uz biznesa forumu tiek aicināti arī Cēsu uzņēmēji.

Svētku laikā ar atsevišķu stendu prezentēs arī Cēsu novadu, tāpēc aicinam atsaukties tos uzņēmumus, kuri vēlētos piedalīties šī gada Hanzas dienās, iespējams tirgoties (savā vai kopējā stendā) vai apmeklēt Hanzas dienu Biznesa konferenci (par dalību konferencē jāmaksā ~ 260 EUR par 2 dienām ar visām pusdienām un vakariņām) vai vienkārši labi pavadīt laiku.

Vairāk par 2013.gada Hanzas dienām Herfordā šeit:
http://www.herford.de/Freizeit-Kultur/International-Hanseatic-Days-2013

Ja ir interese piedalīties, lūdzu rakstīt vai zvanīt Lainei Madelānei, speciālistei komercdarbības attīstības jautājumos, pa tālruni 64124702, 26825755, e-pasts

Ar jautājumiem par tirgošanos lūdzu kontaktēties ar Cēsu Tūrisma informācijas centra vadītāju Andru Magoni, pa tālr.+371 64127646, +371 29154367, vai e-pastu: andra.magone(@)cesis.lv


Publicēšanas datums: 2013. gada 18. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt