A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Iespēja uzņēmumiem saņemt finansējumu mācību vizīšu, stažēšanās un sadarbības tīklu veidošanai Ziemeļvalstu un Baltijas valstu reģionā

Iespēja uzņēmumiem saņemt finansējumu mācību vizīšu, stažēšanās un sadarbības tīklu veidošanai Ziemeļvalstu un Baltijas valstu reģionā

Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmas „Uzņēmējdarbība un rūpniecība” mērķis ir veicināt ekonomisko sadarbību, sekmējot uzņēmējdarbību, reģionālo saišu stiprināšanu un inovāciju attīstību Ziemeļvalstu un Baltijas valstu reģionā.

Finansējumam var pieteikties mazie un vidējie uzņēmumi, biznesa inkubatori un biznesa organizācijas. Finansiālo atbalstu var saņemt uzņēmējdarbības un ražošanas jomā strādājošie, mācību vizīšu, stažēšanās un sadarbības tīklu veidošanai Ziemeļvalstu un Baltijas valstu reģionā (Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Dānijā, Īslandē, Latvijā, Igaunijā, Lietuvā).

Programmas atbalstītajās aktivitātēs jābūt iesaistītiem dalībniekiem no vismaz trim valstīm, pārstāvot Ziemeļvalstis un Baltijas valstis. Tiek atlīdzināti 70% no ceļa, uzturēšanās un apdrošināšanas izdevumiem.

Pieteikšanās termiņš - 2013. gada 5. aprīlis.

2012. gadā finansiālajam atbalstam programmas ietvaros tika iesniegti 50 pieteikumi, no kuriem 44 tika atbalstīti. Kopējā projektiem piešķirtā summa 2012. gadā bija aptuveni 170 000 latu.

Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmas „Uzņēmējdarbība un rūpniecība” darbības laiks ir no 2009. līdz 2013. gadam un to administrē Ziemeļu Ministru padomes birojs Latvijā. Programmu finansē Ziemeļvalstu un Baltijas valstu valdības.

Ar detalizētu informāciju par programmu un pieteikšanos var iepazīties izstrādātajās vadlīnijās. Informāciju meklējiet www.NB8businessmobility.org

Pieteikšanās notiek elektroniski, vietnē www.nb8grants.org

Kontaktpersona - Kārlis Valters, tel. 67213231, e-pasts business.industry@norden.lv


Informācijas avots: Ziemeļu Ministru padomes birojs Latvijā

Publicēšanas datums: 2013. gada 14. janvāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt