A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Investējot 350000 eiro, Cēsīs atklāj "Wash & Drive" tīkla auto mazgātavu

Investējot 350000 eiro, Cēsīs atklāj "Wash & Drive" tīkla auto mazgātavu

Investējot 350 tūkstošus eiro, Apšu ielā 10, Cēsīs, blakus lielveikalam Mego, ekspluatācijā nodota Vidzemē otrā "Wash & Drive" tīkla diennakts pašapkalpošanās automazgātava. 

"Jau pāris mēnešus strādājam Rīgā un Liepājā. Esam secinājuši, ka autovadītājiem svarīgs ir ne tikai automašīnas mazgāšanas ātrums, bet arī tās spodrība. Arī Cēsu autovadītājiem tiks piedāvāta iespēja automašīnas virsmu ne tikai nomazgāt pāris minūšu laikā, bet arī pārklāt to ar karsto vasku, tērējot tikai divus līdz trīs eiro,” skaidro "Wash & Drive" valdes loceklis un līdzīpašnieks Augusts Iesalnieks.

“Wash & Drive” vadība prognozē, ka nākamo pāris gadu laikā būtiski palielināsies pieprasījums pēc pašapkalpošanās automazgātavām gan personīgo, gan uzņēmumu auto transporta līdzekļiem. “Arvien vairāk saņemam sadarbības pieprasījumus no uzņēmumiem. Līdz ar to jau drīzumā mēs piedāvāsim iespēju izveidot uzņēmuma kontu mūsu automazgātavās,” skaidro A.Iesalnieks.

Cēsu “Wash & Drive” automazgātavā ir četras slēgtā tipa mazgāšanas kabīnes. Visās “Wash & Drive” automazgātavās papildus augstspiediena mazgāšanas rīkam ir putu birste, ar kuru klients var kārtīgi nomazgāt savu auto. Cēsīs automazgātavā ir pieejami arī divi putekļsūcēji, kurus par 50 centiem var darbināt trīs minūtes. Mazgātavās pieejams arī naudas apmaiņas aparāts, lai varētu samainīt naudaszīmes, sākot no pieciem eiro. "Wash & Drive" automazgātavas ir atvērtas 24 stundas un strādā bez brīvdienām.

Papildu informācija:
info@washanddrive.lv,
+371 20203075

Publicēšanas datums: 2015. gada 23. novembris  

Komentāri

Velga Ezergaile 2015-11-23 16:20:27 Vai tad latviska nosaukuma šai iestādei nav?

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt