A  A  A
Lapas karte


Vai piedalīsies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Kā strādāt, lai uzņēmums nebankrotētu pēc 7.5 gadiem? – Cēsīs darba devējiem būs iespēja to noskaidrot jau aprīlī

Kā strādāt, lai uzņēmums nebankrotētu pēc 7.5 gadiem? – Cēsīs darba devējiem būs iespēja to noskaidrot jau aprīlī

Šogad vēl pēdējo reizi Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) Biznesa resursu centrs, pateicoties Eiropas Sociālā fonda un Latvijas valsts finansējumam, darba devējiem visā Latvijā piedāvā bezmaksas mācību programmas. Sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldību Vidzemes reģiona darba devējiem ir iespēja iegūt aktuālāko informāciju un papildināt zināšanas uzņēmuma attīstības un korporatīvā sociālā atbildības jomā. Šī gada 16. aprīlī sāksies trīs dienu seminārs - „Uzņēmuma attīstība un korporatīvā sociālā atbildība” (KSA).

Šajā mācību programmā dalībniekiem būs iespēja noskaidrot: Kā strādāt, lai uzņēmums nebankrotētu pēc 7.5 gadiem? Kāpēc sociāli atbildīgs bizness ir ienesīgs? Kā pašvaldība var atbalstīt godīgu biznesu?

Kursi notiks?
16.aprīlī Cēsu novada pašvaldībā (Bērzaines iela 5) ar turpinājumu 23.un 29.aprīlī Cēsu Jaunajā pilī (Pils laukums 9).


Semināru pasniegs Dace Helmane: Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta vadītāja. Augstākā izglītība iegūta politikas un komunikācijas zinātnēs, savukārt praktiskā pieredze saistīta ar vairāk kā 10 gadu darbu valsts pārvaldes iestādēs, nodrošinot  to iekšējo un publisko komunikāciju, kā arī atbalstot organizāciju stratēģisko plānošanu. Ilgstošs darbs biznesa konsultāciju sfērā ir palīdzējis labāk iepazīt korporatīvo vidi un izprast uzņēmumu vajadzības. Dace ir Latvijā pirmā Ilgtspējas indeksa koordinatore.

Pieteikšanās nosūtot vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju uz e-pastu info@comperio.lv. Tālrunis uzziņām: 26569525

Mācību programma darba devēju organizāciju biedriem un pārstāvjiem ir pieejama bez maksas. Mācību programmā ietvertas lekcijas ar atvērta tipa diskusijām par mācību tēmu. Piedaloties dalībnieki iegūs arī izdales materiālus ar jaunāko informāciju un papildmateriālus, kā arī iespēju neformālā gaisotnē satikt potenciālos sadarbības partnerus un nodibināt jaunus kontaktus. Kursu noslēgumā visi dalībnieki saņems arī apliecinošu sertifikātu.

Aicinām izmantot šo iespēju, celt savu profesionalitāti, iegūstot jaunas zināšanas korporatīvās sociālās atbildības jomā, kā arī neformālā gaisotnē tiekoties ar citiem uzņēmējiem un pašvaldību pārstāvjiem.
Kopš 2010.gada mācību programmās ir piedalījušies vairāk nekā 1370 darba devēji – uzņēmēji un pašvaldību pārstāvji visā Latvijā. Šo iespēju ir izmantojuši tādi Latvijas uzņēmumi, kā SIA „Baltcom TV”, SIA „Rēzeknes Slimnīca”, SIA „Getliņi EKO”, AS „G4S Latvia”, SIA „Komerccentrs dati grupa”, SIA „BM Industrial” un daudzi citi.

Informācijai:
Mācības notiek Eiropas Sociālā fonda un Latvijas valsts finansētā projekta „LDDK administratīvās kapacitātes stiprināšana reģionos” (id.Nr. 1DP/1.5.2.2.1./08/IPIA/SIF/002/02) ietvaros. Apmācības nodrošina SIA „Comperio”. Precīza informācija par apmācību norises datumiem un vietām regulāri tiek atjaunota un ir pieejama LDDK mājas lapā www.lddk.lv, http://www.comperio.lv/?id=346 un www.draugiem.lv/lddk-brc. Šīs mācību programmas tiks piedāvātas līdz 2014.gada beigām visā Latvijā.

Informācijai par darba devēju apmācībām:
Gunta Misāne, SIA „Comperio” valdes priekšsēdētāja
Tālr.: 29115356 info@comperio.lv, www.comperio.lv

IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ!
Šis materiāls ir veidots ar Eiropas Savienības Eiropas Sociālā fonda un Latvijas valsts finansiālu atbalstu projekta „LDDK administratīvās kapacitātes stiprināšana reģionos” (id.Nr. 1DP/1.5.2.2.1./08/IPIA/SIF/002/02) ietvaros. 85% no projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību un 15 % Latvijas valsts ar Sabiedrības integrācijas fonda starpniecību. Par materiāla saturu atbild Latvijas Darba devēju konfederācija
.


Publicēšanas datums: 2014. gada 7. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt