A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Konkursā “Cēsīs var” apbalvo sešas jaunās uzņēmējas

Konkursā “Cēsīs var” apbalvo sešas jaunās uzņēmējas

Sešu jauno Cēsu uzņēmēju piecas biznesa idejas ceturtdien, 13.oktobrī, tika godinātas biznesa ideju konkursa “Cēsīs Var” finālā koprades mājā “Skola6”.

Laura Ločmele (“Skaistuma pietura”) saņēma balvu no “Altum”, Zane Kalniņa (“Devu:de”) saņēma 350 eiro lāzer moduļa iegādei CNC darbagaldam. Maija Brūzīte un Kristīne Poļakova (“MK cute kids”) saņēma 200 eiro jaunas tehnikas iegādei un apmaksātus kursus no “Altum”. Ilze Dumbre (“AUD”) saņēma 150 eiro izejmateriālu iegādei, bet Sandra Šķila-Apine (“ar roku rakstīts”) saņēma balvu no “Reklāmas aģentūra ONTO” – reklāmas konsultāciju.

Konkursam sākoties šī gada pavasarī, tika saņemti deviņi pieteikumi, bet līdz finālam caur konkursa trīs kārtām nonāca piecas idejas. Konkursa laikā uzņēmējas ir savstarpēji iepazinušās, nodibināti kontakti, un jau tiek savstarpēji veidoti biznesa kontakti, apmainoties ar pakalpojumiem u.tml.Žūrija atzina, ka konkursa gaitā ideju autori ieguldījuši lielu darbu un no salīdzinoši “zaļas” idejas nonākuši jau līdz atzīstamiem rezultātiem. Atsevišķi jaunie uzņēmēji jau ir uzdrīkstējušies kļūt no pašnodarbinātajiem par darba devējiem. Palīdzību snieguši arī mentori, “Skola6” organizētās apmācības un žūrijas locekļu padomi. Vairākas jaunās uzņēmējas jau ir pratušas atrast savai darbībai piemērotu vietu, piemēram, “Skola6” telpās.

Kā norāda Cēsu novada pašvaldības speciālists komercdarbības attīstības jautājumos Valdis Nītiņš, “noteikti plānojam konkursu organizēt arī 2017.gadā, cerot uz jaunām biznesa idejām Cēsu un kaimiņu novados”.

Liels paldies konkursa atbalstītājiem: “Swedbank”, Gvido Sabulis un SIA “Green Line services”, Gints Gaiķis un “Sinhro C”, Arkādijs Suškins un Cēsu uzņēmēju klubs, Olita Untāla un “Altum”, Lauris Mihailovs un “Onto”.

Īpašs paldies žūrijas komisijas locekļiem: “Swedbank” pārstāvjiem (Mairita Oboznaja, Līga Mellēna), Olitai Untālai, “Altum” Valmieras reģionālā centra vadītājai, Gintam Gaiķim (“Sinhro C”), Gvido Sabulim (“Green line services”), Arkādijam Suškinam (Cēsu uzņēmēju klubs), Dairim Cālītim un Jānim Grīviņam.

Publicēšanas datums: 2016. gada 14. oktobris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt