A  A  A
Lapas karte


Vai piedalīsies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » LIKTA piedāvā mazo un mikro uzņēmumu apmācības

LIKTA piedāvā mazo un mikro uzņēmumu apmācības

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) ir uzsākusi projektu “Mazo un mikro komersantu apmācības inovāciju un digitālo tehnoloģiju attīstībai Latvijā” (MMU projekts), kurā mācības tiek nodrošinātas sadarbībā ar mācību centru SIA “Baltijas Datoru akadēmija”.
 
Cēsu uzņēmējiem un pašnodarbinātajiem tiek piedāvāti kursi, kas ļaus efektīgi uzlabot darba ikdienu, ietaupīt laiku un resursus. Kursi tiek nodrošināt ar ERAF finansējumu, tādējādi dodot iespēju uzņēmējiem ietaupīt finansējumu līdzekļus mācībām. Projekta mērķis ir veicināt inovācijas un digitālo tehnoloģiju attīstību Latvijā.
 
Projekta ietvaros ir izstrādāti vairāk kā 30 mācību kursi, kā piemēram,
 
Ar pilnu projektā piedāvāto mācību kursu sarakstu jūs varat iepazīties projekta mājaslapas sadaļā – Apmācību programmas
 
Projekta ietvaros ir iespēja papildināt kursu katalogu ar uzņēmējiem nozīmīgiem kursiem.
 
Projekts paredz ERAF atbalstu 70 % apmērā mazo un mikro komersantu, kā arī pašnodarbināto personu apmācībai digitālajās tehnoloģijas. Komersantam vai pašnodarbinātajai personai kvalificējoties projektam, ir iespēja individuāli (komersanta visiem darbiniekiem) apmeklēt MMU projektā piedāvātos kursus, izmantojot IKT nozares papildu atbalsta līdzfinansējumu. Komersanti un to darbinieki var apmeklēt neierobežotu skaitu kursu, kopumā šobrīd katrs var apmeklēt vairāk kā 30 dažādu līmeņu un tēmu kursus.


Publicēšanas datums: 2018. gada 10. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt