A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » LTRK finansiāli atbalsta mazos un vidējos uzņēmumus

LTRK finansiāli atbalsta mazos un vidējos uzņēmumus

Iniciatīvas „Atbalsti mazo biznesu” ietvaros 24.oktobrī, Valmierā, Valmieras kultūras centrā plkst. 10:00 – 14:30, norisināsies seminārs „Mazā biznesa lielā diena”.  Šī semināra ietvaros ikviens uzņēmējs varēs iepazīties ar LTRK darbību, pakalpojumiem un kļūt par Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedru saņemot 100% atlaidi 150 latu apmērā vienreizējai iestāšanās maksai.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) atbalsta iniciatīvu, kuras mērķis -  stiprināt uzņēmējdarbības garu un veicināt mazo uzņēmumu attīstību Latvijā.  Iniciatīva aizgūta no ASV, kur ik gadu viena diena ir veltīta MVU sektoram, un kļuvusi par oficiāli atzīmējamu dienu, sekmējot biznesa attīstību gan mikro un MVU sektorā, gan vidējo un lielo uzņēmumu vidū. Arī Latvijā tika izveidota Mazā biznesa diena, kur centrālais pasākums – „Mazā biznesa diena” šogad noritēs 16.novembrī, kad ikviens uzņēmējs un pircējs tiek aicināts apliecināt savu atbalstu mazajam biznesam – iepērkoties vai uzsākot sadarbību ar mikro un mazajiem uzņēmumiem.
 
LTRK Vidzemes nodaļa veicina uzņēmējdarbības vides attīstīšanos caur sadarbību ar Vidzemes reģiona pašvaldībām, uzņēmēju klubiem, kā arī organizējot dažādus projektus, pasākumus, seminārus, apmācības. Viens no ikgadējiem pasākumiem ir „Vidzemes Uzņēmēju dienas”, kas ir norisinājies jau 16. gadus pēc kārtas. „Vidzemes Uzņēmēju dienas” ir reģiona lielākā izstāde, kas apvieno dažādu nozaru uzņēmumus un piesaista ārvalstu pārstāvjus. Tāpat vairākkārtēji tiek organizētas uzņēmēju novērtētas tirdzniecības misijas uz Krieviju un Baltkrieviju. Nodaļas pēdējā laika aktualitātes saistās arī ar Igaunijas – Latvijas programmas projektu DELBI un nesen uzsākto semināru ciklu „Vidzemes Uzņēmēju pēcpusdiena”, kura laikā lektori vai uzņēmēji uzņēmējiem sniedz noderīgu un praktisku informāciju par uzņēmējdarbībā svarīgiem jautājumiem.  Kopumā LTRK Vidzemes nodaļa apvieno Vidzemes reģiona uzņēmumus, , kuru sarakstā ir gan  lielākie uzņēmumi SIA „Valpro”, A/S „Valmieras Stikla šķiedra”, A/S „Cēsu alus” gan arī mazie un mikro uzņēmumi, kā piemēram, SIA „Odor Beauty”, SIA „Steffensen” u.c.

Vidzeme ir otrā vietā aiz Rīgas MVU uzņēmumu skaista ziņā ar vairāk kā 3000 uzņēmumiem, līdz ar to atbalstot iniciatīvu „Atbalsti mazo biznesu”, LTRK Vidzemes nodaļa piedāvā ikvienam uzņēmuma kļūt par LTRK biedru sniedzot 100% atlaidi: 150 Ls apmērā vienreizējai iestāšanās maksai. Tā ir būtiska summa ikvienam un mazajam uzņēmumam, ko var investēt uzņēmuma attīstībā. Kopumā LTRK biedriem ir būtiskas priekšrocības gan saņemot LTRK pakalpojumus, gan veidojot savstarpējus Biedrs – biedram kontaktus. Arī „Vidzemes Uzņēmēju pēcpusdienas” pasākumi LTRK biedriem tiek plānoti bez maksas!

Kļūsti par LTRK biedru rakstot vai zvanot:                                                                                                                          
Līga Ābola                                                                                                                                                                          
Projektu koordinatore, eksperte                                                                                                                                          
LTRK Vidzemes nodaļa                                                                                                                                                            
Tel. 642 35320, Mob. 27766877, E-pasts: valmiera@chamber.lv, Facebook: LTRK Valmierā                            
Vairāk informācija par LTRK: www.chamber.lv

Reģistrēšanās semināram un programma „Mazā biznesa lielā diena” atrodama šeit: www.mazabiznesadiena.lv/seminari. Aicinām reģistrēties līdz 23.oktobrim!

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju nevalstiskā organizācija, kura apvieno 1 002 individuālus uzņēmumus un 60 nozaru asociācijas. LTRK pārstāv uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, kā arī sniedz pakalpojumus, lai Latvijā būtu izcili uzņēmumi, izcilā uzņēmējdarbības vidē. LTRK darbojas trīs jomās: 1) uzņēmējdarbības vide 2) uzņēmumu konkurētspēja 3) eksports.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma - vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un daudzu miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) - biedre. Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevalstiskajām organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts kopš 1934.gada!


Publicēšanas datums: 2013. gada 22. oktobris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt