A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Optikas salonu tīkls „Metropole” ar bankas Citadele atbalstu Cēsīs atvēris jau otro veikalu

Optikas salonu tīkls „Metropole” ar bankas Citadele atbalstu Cēsīs atvēris jau otro veikalu

Rēķinoties ar augošo optikas pakalpojumu pieprasījumu, Latvijā lielākais reģionālo optikas salonu tīkls „Metropole” Cēsu pilsētā atvēris jau otro veikalu. Ar bankas Citadele kredītlīdzekļu atbalstu 156 000 eiro apmērā pērn ir atvērti arī divi jauni veikali Rīgā un Dobelē. Tādējādi uzņēmuma optikas salonu skaits Latvijā ir paplašinājies līdz 26 veikaliem 19 Latvijas pilsētās. 

Jaunais zīmola „Metropole” optikas salons Cēsīs atvērts  tirdzniecības centrā „Globuss” Raiņa ielā 26/28. Rīgā jauns salons durvis vēris tirdzniecības centrā „Mols”, bet Dobelē –  tirdzniecības centrā „Rimi” Brīvības ielā 30. Jaunais optikas veikals Cēsīs un Rīgā ir otrais zīmola „Metropole” salons, bet Dobelē atvērts pirmais uzņēmuma optikas veikals.

Zīmola „Metropole” veikalu īpašnieks Jānis Kossovičs stāsta, ka uzņēmums attīstību plāno vairākus gadus uz priekšu, taču tirgus situācija nemitīgi mainās, līdz ar to ir jābūt elastīgam un jāspēj atbilstoši reaģēt. “Optikas veikalu tīkls „Metropole” neilgā laikā ir ievērojami audzis, turklāt šogad optikas salonu atklāšana notika salīdzinoši spontāni – saredzot jaunas biznesa iespējas un pieprasījumu, izdevību garām laist nevarējām. Tas ir skaidrojams ar izdevīgiem piedāvājumiem un nosacījumiem tirdzniecības nomas vietām. Tās šogad veiksmīgi atradām trīs Latvijas pilsētās, kurās plānojām attīstību.” norāda. J. Kossovičs.

Bankas Citadele Mazo un vidējo uzņēmumu apkalpošanas daļas vadītāja Ieva Vērzemniece norāda, ka banka labprāt investē augošos un konkurētspējīgos uzņēmumos, kas vērsti uz izaugsmi. “Tirdzniecības un pakalpojumu sniegšanas nozare ir viena no prioritārajām jomām, kuru atbalstām un turpināsim finansēt. Zīmols „Metropole” jau ir veiksmīgi pierādījis savu konkurētspēju, turklāt  nemitīgi plāno un realizē biznesa attīstību. Gadu gaitā izveidojušās noturīgas un labas attiecības ar uzņēmumu un tā darbiniekiem, tāpēc atbalstījām arī jaunos attīstības plānus,” stāsta I. Vērzemniece.

J. Kossovičs min, ka banka bijusi ļoti pretimnākoša un finanšu jautājums sakārtots ātri, kas arī ļāvis operatīvi rīkoties: ”Pērn uzrunājām mūsu draudzīgo banku “Citadele” par iespēju piešķirt kredītlīniju jaunu salonu atvēršanai. Rezultātā – ļoti īsā, intensīvā laika posmā atklājām trīs jaunas tirdzniecības vietas. Uzņēmumu grupa „Optic Guru”, kur ietilpst arī SIA “Optikas pakalpojumi” ar zīmolu „Metropole”, kopā ar banku Citadele sadarbojas jau vairāku gadu garumā. Kopīgi risinot dažādus jautājumus, esam raduši arī vienlīdz izdevīgu kopsaucēju.”

Uzņēmuma īpašnieks par nākotnes plāniem ir optimistisks un atklāj, ka uzņēmumu grupā „Optic Guru” ietilpstošie optikas saloni „Outlet Optika” un e-veikals „Manaslecas.lv” jau 2016. gadā plāno izmantot biznesa iespējas arī ārpus Latvijas tirgus. Nākamgad iecerēts atklāt 2-3 optikas salonus „Outlet Optika” Viļņā. Savukārt e-veikals „Manaslecas.lv” ir radījis zīmolu tieši starptautiskajam tirgum – e-veikalu kontaktlēcu lietotājiem „OpticRoom.com”.

Latvijā lielākais reģionālo optikas salonu tīkls „Metropole” par cilvēku acīm rūpējas kopš 2003. gada, un šobrīd ir viens no vadošajiem optikas pakalpojumu sniedzējiem valstī. Optikas saloni Metropole ietilpst ģimenes uzņēmumu grupā „Optic Guru”. Tostarp šajā grupā ietilpst arī optikas saloni „Outlet Optika”, e-veikals kontaktlēcu lietotājiem „Manaslecas.lv” un optikas studija „Lonija”. SIA „Optikas pakalpojumi” ir bankas “Citadele” klients jau no 2009. gada.

Par banku Citadele
Citadele ir Latvijas vietējā banka, kas piedāvā banku, finanšu un kapitāla pārvaldības pakalpojumus. Citadeles grupas pamata tirgus ir Baltijas valstis – Latvija, Lietuva un Igaunija. Banka Citadele ir American Express® sadarbības partneris Latvijā un Lietuvā, kam ir tiesības emitēt American Express maksājumu kartes. 75% plus viena bankas Citadele akcija pieder starptautiskai investoru grupai, ko pārstāv investīciju kompānija “Ripplewood Advisors LLC”. Otrs bankas akcionārs ir Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības banka (ERAB), kuras īpašumā ir 25% mīnus viena akcija. Plašāka informācija: www.citadele.lv.

Papildu informācija:
Baiba Ābelniece,
Ārējās komunikācijas vadītāja
banka Citadele

Publicēšanas datums: 2016. gada 21. janvāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt