A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Pārrobežu sadarbības programmas un Erasmus+

Pārrobežu sadarbības programmas un Erasmus+

12.jūnijā, Valmierā notiks seminārs
„Iespējas uzņēmējiem un uzņēmējdarbības attīstībai jaunajā ES fondu plānošanas
periodā 2014.-2020.gadam: pārrobežu sadarbības programmas un Erasmus+“

Piektdien, 12.jūnijā, plkst. 13.00 viesnīcā „Wolmar” (Tērbatas iela 16a, Valmiera) tiks organizēts informatīvs seminārs „Iespējas uzņēmējiem un uzņēmējdarbības attīstībai jaunajā ES fondu plānošanas periodā 2014.-2020.gadam: pārrobežu sadarbības programmas un Erasmus+”. Ikviens interesents varēs uzzināt vairāk par Eiropas teritoriālās sadarbības programmu aktualitātēm un atbalsta veidiem, kā arī iegūt plašāku informāciju par Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmu un Centrālā Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmu. Seminārā varēs uzzināt arī par programmas Erasmus+ piedāvātajām iespējām Latvijas uzņēmējiem. 

Informatīvajā seminārā aicinām piedalīties mazo un vidējo uzņēmumu pārstāvjus, kā arī iestādes, uzņēmumus un organizācijas, kas atbalsta un veicina uzņēmējdarbības attīstību, organizējot kursus, apmācības, pieredzes nodošanu biznesa uzsākšanai un izaugsmes treniņus esošajiem vai topošajiem uzņēmējiem.

Dalība seminārā ir bez maksas. Informatīvajam semināram lūgums pieteikties līdz 10.jūnijam, reģistrējoties šeit

Igaunijas-Latvijas programmas 2014.-2020.gadam mērķis ir stiprināt sadarbību starp Igaunijas un Latvijas reģioniem, sasniedzot šādus stratēģiskos mērķus: aktīva un pievilcīga uzņēmējdarbības vide, tīra un augstvērtīga dzīves vide, labāks ostu tīkls un integrēts darba tirgus. Plašāka informācija par Igaunijas-Latvijas programmu lasāma mājas lapā www.estlat.eu

Centrālā Baltijas jūras reģiona programmas ietvaros 2014.-2020. gadā ir iespējams saņemt finansiālu atbalstu konkurētspējīgas ekonomikas, ilgtspējīgas kopīgu resursu izmantošanas, transporta, preču un cilvēku plūsmas, kā arī mazo ostu pakalpojumu uzlabošanas, kvalificēta un sociāli iekļaujoša reģiona attīstīšanas aktivitātēm. Vairāk informācijas par Centrālā Baltijas jūras reģiona programmu www.centralbaltic.eu.
ES programmā Erasmus+ privāti uzņēmēji var piesaistīt ārvalstu praktikantus un sūtīt savus darbiniekus pieredzes apmaiņā par prakšu organizēšanu. Tāpat uzņēmēji var iesaistīties arī lielāka mēroga sadarbības projektos visā Eiropā - veidot Stratēģiskās partnerības, Zināšanu apvienības vai Nozaru prasmju apvienības ar izglītības institūcijām.  Vairāk informācijas mājaslapā www.erasmusplus.lv.

Semināru organizē Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes nodaļa, Igaunijas-Latvijas pārrobežu programma, Centrālā Baltijas jūras reģiona programmas nacionālais kontaktpunkts Latvijā un Valsts izglītības attīstības aģentūra.

Ar semināra programmu iespējams iepazīties šeit.

Kontaktinformācija:
Līga Ābola, LTRK Vidzemes nodaļa,
e-pasts: valmiera@chamber.lv,
mob. +371 28625443

Laura Lulle, Igaunijas-Latvijas programma,
laura.lulle@estlat.eu,
mob. +372 55691070


Publicēšanas datums: 2015. gada 3. jūnijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt