A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Piesakies biznesa ideju konkursam "Cēsīs Var!"

Piesakies biznesa ideju konkursam "Cēsīs Var!"

Koprades māja Skola6 sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldību izsludina konkursu jaunām biznesa idejām - "Cēsīs Var!"

Ar konkursa nolikumu var iepazīties ŠEIT. Konkursam var pieteikties aizpildot vienkāršu pieteikuma veidlapu un iesniedzot to līdz 30.maijam Koprades mājā Skola6, Lielā Skolas ielā 6, Cēsīs, darba dienās no plkst.9:00 līdz plkst.18:00 vai nosūtot uz e-pastu info@skola6.lv. Pieteikuma veidlapa ŠEIT.

Konkurss noritēs 3 kārtās - sākotnējā atlase, idejas attīstīšana un fināls. Konkursa balvu fonds 1000,- EUR un iespēja prezentēt savu ideju ikgadējā Cēsu uzņēmēju forumā. Konkursa gaitā dalībniekiem tiks izstrādāts individuāls plāns idejas attīstīšanai par reālu biznesu. Tiks piedāvātas bezmaksas konsultācijas, mentori un apmācību semināri.

Informatīvs seminārs par konkursu notiks 12.maijā plkst.18:00 Koprades mājā Skola6, Cēsīs, Lielā Skolas ielā 6. No 9.maija iespējams pieteikties individuālajām konsultācijām nosūtot e-pastu uz info@skola6.lv.

Iepriekš konkursa organizēšanu nodrošināja inkubators “Magnus”, kas beidzoties Eiropas Savienības finansējumam, ir pārtraucis savu darbību. Lai nodrošinātu nepārtrauktu jauno uzņēmēju atbalstu, Koprades māja sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldību piedāvās atbalstu jaunajiem uzņēmējiem.

Publicēšanas datums: 2016. gada 27. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt