A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Konference "Talantu piesaiste"

Konference "Talantu piesaiste"

Trešdien, 24.maijā, plkst.14.00 Vidzemes koncertzālē "Cēsis" norisināsies konference par talantu piesaisti organizācijām, reģioniem un pilsētām "Talantu piesaiste".

Talantīgu cilvēku piesaiste ir viens no konkurētspējas attīstības priekšnoteikumiem kā valsts, tā reģiona un uzņēmuma kontekstā. Globalizācijas laikā, kad cilvēku mobilitāte ir arvien aktīvāka, talantu piesaiste kļuvusi par lielu izaicinājumu.

Diskusija un konference ir projekta Baltijas jūras reģiona Talantu piesaiste un Mobilitāte noslēdzošā daļa.

Pasākuma pirmajā daļā projekta dalībniekI: Zviedru institūta, Rīgas Tehniskās universitātes, Rīgas domes, Tartu pilsētas un Future Place Leadership pārstāvji informēs par projekta rezultātiem, talantu piesaistes praksi savās organizācijās, kā arī prezentēs Talantu piesaistes reģionos un pilsētās rokasgrāmatas projektu.

Pasākuma otrajā daļā norisināsies konference «Talantu piesaiste». Par to, kā radīt vietu, vidi un priekšnoteikumus, kas piesaistītu un noturētu talantus, stāstīs savas jomas profesionāļi: Pärtel-Peeter Pere, Future Place Leadership vadītājs, Barbora Guobytė, Projektu vadītāja, Create for Lithuania, Kārlis Pots, Cēsu novada pašvaldības Komunikācijas nodaļas vadītājs, Evija Taurene, koprades mājas Skola6 idejas lolotāja, Dana Narvaišs, Cēsu Jaunās skolas direktore, Agnese Pilsuma, sertificēta biznesa trenere, Guna Dātava, Komunikāciju un Sabiedrisko attiecību vadītāja, Vides Risinājumu institūts, Jānis Palkavnieks, Draugiem Group runas vīrs, daloties savā pieredzē un sniedzot praktiskus ieteikumus pašvaldību iestādēm, uzņēmumiem un citām organizāciju talantu piesaistes stratēģijas pilnveidošanā.

Programma:
1. daļa
10.30 Reģistrācija
11.00 Pusdienas
11.30 Projekta rezultātu un rokasgrāmatas prezentācija
          Diskusija un tīklošana

2. daļa konference «Talantu piesaiste»
13.45 Reģistrācija konferencei
14.00 Lekcijas
16.30 Diskusija
17.00 Tīklošana un neformālas sarunas

Aicinām pieteikties konferencei līdz 23.maijam, aizpildot reģistrācijas formu ŠEIT.

Papildu informācija:
Sandra Salmiņa,
RTU Cēsu filiāles sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: 64119003, 29464622
E-pasts: sandra.salmina@rtu.lv

Publicēšanas datums: 2017. gada 16. maijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt