A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Seminārs "Biznesa iespējas Francijas tirgū, izplatīšanas kanāli un sadarbības partneru atrašana"

Seminārs "Biznesa iespējas Francijas tirgū, izplatīšanas kanāli un sadarbības partneru atrašana"Seminārā tiks stāstīts par Francijas tirgus īpatnībām un struktūru, vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības ķēdēm tādās nozarēs kā mājas elektroierīces, furnitūra, dizains, virtuves un mājsaimniecības piederumi, kosmētika un dārza preces. Semināra lektors Fransuā Boutet informēs semināra apmeklētājus par nozaru izstādēm, loģistiku un preces virzīšanu tirgū, kā arī sniegs padomus darbam ar izplatītājiem, aģentiem un konsultantiem.
Fransuā Boutet (François Boutet) ir Francijas konsultāciju uzņēmuma START'HOME īpašnieks un vadītājs. Uzņēmuma mērķis ir pētīt piegādātājus Francijas izplatītājiem, pētīt Francijas distribūcijas kanālus Eiropas ražotājiem un sniegt konsultācijas par uzņēmējdarbības vadību, stratēģijas formulēšanu un izstrādi. Uzņēmums strādā ar hipermārketu tīkliem, specializēto veikalu ķēdēm, dārza un mājamatniecības preču veikaliem. Viņam ir klientu loks arī no Vācijas, Zviedrijas, Šveices, Igaunijas.
Dalība bezmaksas.
Programma
Pieteikšanās semināram līdz 30. decembrim aizpildot pieteikuma anketu ŠEIT. Lai individuāli tiktos ar lektoru Fransuā Boutet, lūdzam aizpildīt pieteikuma anketu angļu valodā ŠEIT.
Uzņēmumu saraksts, kas tiks aicināti uz individuālajām tikšanām un precīzs tikšanās laika grafiks tiks precizēts pēc pieteikšanās termiņa beigām.

Kontaktinformācija:
Ginta Purmale, projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments


Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414+371 29197390
Fakss: +371 67039401
E-pasts: ginta.purmale@liaa.gov.lv


Publicēšanas datums: 2014. gada 18. decembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt