A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Seminārs "Kā izvēlēties piemērotāko līgumu darba izpildei?"

Seminārs "Kā izvēlēties piemērotāko līgumu darba izpildei?"

Ceturtdien, 9.februārī, plkst.14.00 Valmieras integrētajā bibliotēkā Cēsu ielā 4 LTRK Vidzemes nodaļa organizē semināru "Kā izvēlēties piemērotāko līgumu darba izpildei?".

Pēc semināra Jūs iegūsiet:
Zināšanas par dažādu līgumu darbu izpildei raksturīgākajām pazīmēm, prasmes atšķirt, kādos gadījumos obligāti ir jāslēdz darba līgums un kādos var tikt slēgts kāds cits līgumu veids. Tādā veidā uzņēmēji varēs sevi pasargāt ne tikai no darbinieku prasībām, bet arī no uzraugošo valsts iestāžu sodiem, piemēram, gadījumos, ja ir noslēgts kāds cits līguma veids situācijā, kad bija jāslēdz darba līgums.

Eksperte:
Irina Kostina - Kļaviņš Ellex Zvērināta advokāte, Darba tiesību prakses grupas vadītāja. Pieredze: Vairāk nekā 12 gadu juridiskās prakses pieredze, specializējoties dažādos strīdu, tai skaitā darba strīdu, risināšanas jautājumos, kā arī darba tiesību jautājumos.
Kompetence: Irinas pieredzē ietilpst klientu pārstāvēšana administratīvajās un civillietās tiesās, kā arī šķīrējtiesās. Palīdzot klientiem darba tiesisko attiecību jautājumos. Irina regulāri pārstāv klientus – juridiskas personas –strīdos ar to bijušajiem vai esošajiem darbiniekiem, konsultē klientus darba tiesisko attiecību pārtraukšanas, kolektīvās atlaišanas un citos jautājumos.


Reģistrēšanās ŠEIT.
valmiera@chamber.lv
+37120264530

Dalības maksa seminārā:
LTRK Biedriem: 8,00 + PVN
Citiem: 15,00 + PVN

SEMINĀRA PROGRAMMA

Publicēšanas datums: 2017. gada 26. janvāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt