A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Seminārs "Veiksmīga komunikācija ar dažādu tipu cilvēkiem"

Seminārs "Veiksmīga komunikācija ar dažādu tipu cilvēkiem"

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes reģiona Cēsu nodaļa aicina uzņēmējus 4.septembrī no plkst.15.00 līdz plkst.17.00 Raunas ielā 4, Cēsīs apmeklēt semināru biznesa izaugsmei "Veiksmīga komunikācija ar dažādu tipu cilvēkiem", kas noderēs gan pārdošanā un mārketingā, gan klientu un kolēģu attiecību veidošanai.

☑️ Ko darīt, ja rodas konflikti?
☑️ Klienti uzvedas kā karaļi, sadarbības partneri kā lauvas?
☑️ Kāpēc ar vieniem ir grūtāk un ar citiem, tik viegli un brīvi?
☑️ Vai kādreiz esi izvairījies no komunikācijas ar kādu klientu vai kolēģi?

Savstarpējo saskarsmi nosaka mūsu pašu un apkārtējo cilvēku uztveres un raksturu tipi. Tos zinot, komunikācija kļūst daudz vieglāka, jo mēs saprotam sevi un saprotam otru.

Semināra programma:
☑️ Spilgtākie cilvēku uzvedības modeļi;
☑️ Ziņojuma satura veidošanas treniņš dažādu tipu cilvēkiem.

Apmācības vadīs Aiva Logina, kurai ir 15 gadu pieredze mediju vadībā, biznesu attīstīšanā Latvijā un Igaunijā, kā arī mārketinga un sabiedrisko attiecību stratēģiju ieviešanā dažādiem uzņēmumiem, tostarp tirdzniecības, mediju, tūrisma u.c. Ekspertei ir plaša darījumu sarunu pieredze ar dažāda līmeņa vadītājiem. Lektore ir sertificēta personīgās izaugsmes meistare, kā arī pasniedz mediju tekstu mārketinga kursu Rēzeknes Tehnoloğiju akadēmijas mağistrantūrā. Daļa Aivas Loginas profesionālās darbības bijusi bāzēta Vidzemē kanāla Re:TV, kur viņa bijusi veidotāja un direktore, strādājusi arī pie tirdzniecības centra "Valleta" attīstības un atpazīstamības.

Semināra norises laiks: plkst. 15.00-17.00
Dalības maksa: bezmaksas

Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat savu fotogrāfiju un video publicēšanai LTRK mājas lapā un biedrības sociālo tīklu platformās.

Reģistrēšanās semināram līdz 1.septembrim https://ej.uz/cesis_040919 vai sazinoties ar Natāliju Juškovu, LTRK Vidzemes reģiona Cēsu nodaļas vadītāju natalija.juskova@chamber.lv, tel. nr.: 26842098

Publicēšanas datums: 2019. gada 28. augusts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt