A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Seminārs-diskusija par atbildīgu biznesu un godīgu tirdzniecību

Seminārs-diskusija par atbildīgu biznesu un godīgu tirdzniecību

Ceturtdien, 27. augustā, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Ārlietu ministriju un Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūtu aicina Valmieras un reģiona uzņēmējus uz bezmaksas semināru – diskusiju par atbildīgu biznesu un godīgu tirdzniecību.

Pasākums norisināsies ceturtdien, 27. augustā, no plkst. 13:00 līdz 16:00 viesnīcā „Wolmar“, Tērbatas ielā 16a, Valmierā. Pieteikties semināram iespējams interneta vietnē Reģistrācija: http://goo.gl/forms/76ZkW7ShPn
vai sazinoties ar LTRK Vidzemes nodaļu: valmiera@chamber.lv; 28625443.

Seminārā piedalīsies:

- Aigars Plotkāns, LTRK ārējais eksperts skaidros, kāpēc godīga komercprakse ir izdevīga komersantiem un valstij kopumā;
- Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta vadītāja Dace Helmane prezentēs rīku, kas mazajiem uzņēmumiem dos iespēju novērtēt savu biznesa praksi un sniegt apliecinājumu saviem esošajiem vai potenciālajiem sadarbības partneriem par savu atbilstību atbildīgas uzņēmējdarbības kritērijiem.
- SIA „Cemex“ Linda Šedlere (valdes locekle un Personāla direktore) un Andris Pommers (Integrētās drošības daļas vadītājs) dalīsies ar praktisko pieredzi godīga biznesa veidošanā un organizēšanā.

Šis ir noslēdzošais seminārs par tēmu „Godīgās tirdzniecības principi“ reģiona semināru – diskusiju ciklā. Daugavpils, Jelgavas semināros ir izvērtušās plašas un saistošas diskusijas un pieredzes apmaiņa starp uzņēmumiem par godīgās tirdzniecības principiem. Seminārs-diskusija būs vērtīgs ikvienam uzņēmumam, kas vēlas kvalitatīvi strādāt ilgtermiņā.

Seminārs-diskusija tiek organizēts ar Eiropas Savienības un LR Ārlietu ministrijas finansiālu atbalstu Eiropas gada attīstībai 2015 Nacionālās darba programmas ietvaros. Nacionālās darba programmas aktivitāšu ieviesēji ir LR Ārlietu ministrija biedrība "Latvijas Platforma attīstības sadarbībai" (LAPAS).

Papildu informācija:
Līga Ābola, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras ES Projektu daļas vadītāja, mob. 28625443

Publicēšanas datums: 2015. gada 17. augusts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt