A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Seminārs par aktualitātēm būvniecības nozarē Ziemeļvidzemes reģionā

Seminārs par aktualitātēm būvniecības nozarē Ziemeļvidzemes reģionā

Būvniecības nozarē šobrīd ir daudz neatbildētu jautājumu, tāpēc Ziemeļvidzemes lielāko pilsētu pašvaldības, darba devēju un darba ņēmēju pārstāvji tiksies, trīspusējā būvniecības nozares pārstāvju seminārā, lai identificētu, diskutētu un meklētu risinājumus sasāpējušajām būvniecības nozares problēmām Ziemeļvidzemes

Latvijas Celtnieku arodbiedrība sadarbībā ar Latvijas Būvnieku asociāciju un Cēsu novada pašvaldību rīkos trīspusējo būvniecības nozares pārstāvju semināru „Aktualitātes būvniecības nozarē Ziemeļvidzemes reģionā”, lai apspriestu būtiskākās problēmas būvniecības nozarē Ziemeļvidzemes reģionā, kā arī izvērtētu iespējas ieviest cilvēka cienīgu darbu reģionā. Seminārā tiks apskatītas arī aktualitātes publisko iepirkumu procesā.

Semināra laikā tiks organizēta diskusija ar klātesošajiem būvniekiem par situāciju būvniecības darba tirgū Ziemeļvidzemes reģionā, par nepieciešamību attīstīt un pilnveidot sadarbību starp pašvaldībām un uzņēmējiem Vidzemes reģionā.

Seminārs notiks 2014.gada 26. februārī plkst. 10:00 – 14:30, Jaunās Cēsu pils, konferenču zālē (3.stāvā), Pils laukumā 9, Cēsīs.
 
 
Uz bezmaksas semināru tiek aicināti Ziemeļvidzemes reģiona būvniecības kompāniju vadītāji, pašvaldību un sabiedrisko apvienību atbildīgās personas. Semināram var pieteikties sūtot e-pastu uz adresi: liga@lca.lv
 


Publicēšanas datums: 2014. gada 14. februāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt