A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Seminārs uzņēmējiem par digitālas reklāmas iespējām jaunu klientu piesaistīšanā

Seminārs uzņēmējiem par digitālas reklāmas iespējām jaunu klientu piesaistīšanā

Cēsu novada uzņēmēji 21.aprīlī plkst.13.00, Pils ielā 9, Muzeja konferenču zālē, 3.st. aicināti apmeklēt semināru "Populārākas digitālas reklāmas iespējas jaunu klientu piesaistīšanā".

Semināra laikā dalībnieki tiks iepazīstināti ar mūsdienu Google reklāmas produktiem, ko iMarketings eksperti ikdienā izmanto savā darbībā, lai nodrošinātu pārdošanas rezultātu saviem klientiem. Tiks izklāstīta katra komunikācijas kanāla būtība un izmantošanas īpatnības.

1. Google reklāmas produkti, kas ir orientēti uz pārdošanas rezultāta sasniegšanu
Dalībnieki tiks iepazīstināti ar sekojošiem Google produktiem:
Reklāma Google meklētājā
Šis ir klasisks klientu piesaistīšanas veids. Semināra dalībnieki tiks iepazīstināti ar Google reklāmas TOP3 bāzes vērtībām, kas jāņem vērā, lai varētu maksimāli efektīvi izmantot ieguldītus reklāmā līdzekļus.
Remarketing
Šī ir atgādinoša reklāma Google Display tīklā (banneri). Populārs un iedarbīgs kanāls, kuru izmanto pārdošanas rezultāta uzlabošanas nolūkos. Semināra laikā tiks izstāstīts par Remarketing darbības principiem, kā arī tiks parādīti galvenie momenti, kas jāņem vērā, realizējot Remarketing reklāmas kampaņas.

2. Facebook reklāma: TOP 3 nosacījumi, kas jāievēro veiksmīgai komunikācijai.  
Facebook reklāma ir iedarbīgs potenciālo klientu uzrunāšanas instruments. Vairākas segmentācijas iespējas padara to par lielisku pārdošanas kanālu. Bet ja nepārzināt galvenās Facebook reklāmas izmantošanas īpatnības, var nesasniegt vēlamos mērķus. Semināra laikā tiks izstāstīti 3 bāzes nosacījumi, kam jāpievērš uzmanība.

Semināru uzstāsies Dr.Sergejs Volvenkins
iMarketings digitālas nodaļas vadītājs. Sertificēts Google treneris. Google Partner Academy loceklis. Vienīgais Latvijā sertificēts Google Adwords un Google Analytics eksperts ar doktora grādu, ilggadējs interneta mārketinga praktiķis. Dr.Sergejs Volvenkins aktīvi dalās savā pieredzē, izglīto reklāmdevējus, topošus un esošus AdWords/Analytics speciālistus, popularizē Yandex/AdWords/Analytics pakalpojumus - lasa lekcijas studentiem, vada individuālus un Google organizētus seminārus, veic individuālas apmācības.

Paredzēta vēl citu lektoru uzstāšanās, kas dalīsies ar savu praktisko pieredzi šajā jomā.

Reģistrācija semināram šeit

Publicēšanas datums: 2016. gada 11. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt