A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Seminārs uzņēmējiem par noderīgām e-iespējām

Seminārs uzņēmējiem par noderīgām e-iespējām

2013. gada 20. martā Valmierā E-prasmju nedēļas ietvaros notiks Latvijas Republikas Uzņēmuma reģistra (UR) un Latvijas Valsts Radio un Televīzijas centra (LVRTC) rīkotais seminārs „Noderīgas e-iespējas uzņēmējiem”. Semināra mērķis ir iepazīstināt interesentus ar jaunām e-pakalpojumu iespējām uzņēmējiem, kas ļauj ietaupīt ne tikai laiku, bet arī naudu, kā arī sniegt priekšstatu par jaunajām eParaksta iespējām biznesam.

Semināra laikā dalībnieki tiks iepazīstināti ar UR e-pakalpojumiem, kuri ir pieejami interneta vietnē www.latvija.lv. UR speciālisti izklāstīs kā soli pa solim sagatavot un iesniegt elektronisko pieteikumu jauna uzņēmuma reģistrācijai, kā elektroniski iesniegt pieprasījumu un saņemt UR sagatavotu izziņu, kā arī atklās priekšrocības un būtiskākās nianses e-pakalpojumu izmantošanā.

Otrajā daļā LVRTC iepazīstinās semināra dalībniekus ar eParaksta jaunajām iespējām – 2013.gada marts iezīmējas ar jaunu pavērsienu eParaksta attīstībā, jo balstoties uz uzņēmēju vēlmēm ir izstrādāts jauns virtuālā eParaksta risinājums uzņēmējiem – eParaksts biznesam. Virtuālais eParaksts biznesam palīdzēs uzņēmumiem ietaupīt naudu, bet uzņēmuma darbiniekiem – laiku. Iegādāties saviem darbiniekiem virtuālo eParakstu ir ērti un ātri – pieteikties tam būs iespējams jau uz vietas seminārā. Lai to izdarītu, nepieciešama vien pase un internetbankas autorizēšanās kodi.

Seminārā piedalīsies UR Funkciju vadības nodaļas vadītājas vietniece Antra Skuja, UR Funkciju vadības nodaļas referents Edgars Spruksts un LVRTC Komercdepartamenta direktors Mihails Galuška.

Seminārs notiks Valmieras biznesa un inovāciju inkubatorā (Purva ielā 12A, Valmiera), no plkst. 11.00 līdz 14.00, reģistrācija no 10.30.

Lūdzam semināram reģistrēties līdz 2013.gada 18.martam, nosūtot apstiprinājumu uz e-pastu: seminars@ur.gov.lv. Apstiprinājumā lūdzam norādīt personu kontaktinformāciju, kuras piedalīsies seminārā.

Dalība seminārā ikvienam interesentam ir bezmaksas.

Informāciju sagatavoja:
Sandra Notruma
Referente komunikāciju projektu jautājumos
Tālr. 67031827
E-pasts: Sandra.Notruma@ur.gov.lv


Publicēšanas datums: 2013. gada 7. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt