A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Sīkražotājiem iespēja bezmaksas piedalīties Riga Food 2013

Sīkražotājiem iespēja bezmaksas piedalīties Riga Food 2013

Latvijas Valsts Agrārās ekonomikas institūta Lauku vides attīstības nodaļa kopā ar izstāžu sabiedrību BT1 un plānošanas reģioniem dod iespēju prezentēt pašvaldībā esošos pārtikas sīkražotājus ikgadējā starptautiskā pārtikas izstādē Riga Food 2013, kas notiks laikā no 04.09.2013.- 07.09.2013. Rīgā.

Šādas iniciatīvas mērķis ir apzināt sīkražotājus; izstādes apmeklētājiem, t.sk. pārtikas nozares speciālistiem, veikalniekiem, vienkāršiem patērētājiem, ārzemniekiem, iepakotājiem iepazīties un iespējams, noslēgt kopdarbību; prezentēt reģiona plašā produktu klāsta iespējamās „delikateses”, kuras būtu attīstāmas tālāk, kā arī ļaut izstādes apmeklētājiem nopirkt vai vismaz nogaršot to, kas pagatavots Vidzemē un Cēsu novadā.

Informējam, ka pārtikas nozares sīkražotājiem dalība izstādē kopīgajā Vidzemes stendā ir bezmaksas, tomēr vēršam uzmanību, ka stenda noformēšanas izmaksas jāsedz izstādes dalībniekiem.

Lūdzu Jūsu apstiprinājumu par vēlmi piedalīties kopīgajā Vidzemes stendā nosūtīt elektroniski līdz 2013.gada 5.jūnijam uz e-pasta adresi laine.madelane@cesis.lv vai tālruni Lainei Madelānei, speciālistei komercdarbības attīstības jautājumos Cēsu novadā, tālr. 64124702, vai mob. 26825755.

Publicēšanas datums: 2013. gada 29. maijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt