A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Skaistumkopšanas bizness, lai atgrieztos mājās

Skaistumkopšanas bizness, lai atgrieztos mājās

Jebkuru sievieti saista skaistumkopšana, norāda sestdien, 1.martā, Rīgas ielā 4 atklātā limfas stimulācijas masāžas salona „Figura line” īpašniece un dibinātāja Diāna Stūre, vienlaikus atzīstot, ka sāktais bizness rosina domas par atgriešanos Cēsīs ar ģimeni.

„Ja nebūtu šis bizness, būtu kāds cits,” apņēmīgi saka Diāna, uzsverot, ka „Cēsis velk atpakaļ”, tāpēc doma par uzņēmējdarbību dzimtajā pilsētā prātā bijusi jau ilgāku laiku.

Pagaidām Diāna ar ģimeni dzīvo Rīgā, kur sākusi dzīvot pēc vidusskolas absolvēšanas, taču, strādājot salonā, katru dienu tikšot mērots ceļš no galvaspilsētas uz Cēsīm, un, ja bizness izdosies, ģimene plāno pārcelties šeit pilnībā.

Priekšnosacījumi biznesa veiksmei jau esot, jo šāds pakalpojums Cēsīs un tuvējā apkārtnē ir vienīgais. Arī salona interjers veidots „kā mājās,” stāsta Diāna, piebilstot, ka svarīgākais bijis, lai klienti justos ērti un patīkami. Tāpat padomāts arī par bērniem, iekārtojot viņiem aktivitāšu stūrīti, lai salonu varētu apmeklēt arī māmiņas.„Figura line” franšīzes pārstāve Laura Dekšenieks pastāstīja, ka masāža strādā, kustinot muskuļus, kas savukārt iekustina limfu, ļaujot organismam zaudēt uzkrāto lieko ūdeni. Vienlaikus tiek zaudēti ķermeņa apkārtmēra centimetri, tiek izvadīti toksīni un uzlabojoties tonuss.

Kā norāda Latvijas attīstības finanšu institūcijas ALTUM pārstāvis Juris Čeičs, šāds franšīzē balstīts bizness būs ilgtspējīgs, sniedzot kvalitatīvu pakalpojumu un laipnu servisu apvienojumā ar mērķētām mārketinga aktivitātēm.

Savukārt Cēsu novada pašvaldības speciāliste komercdarbības attīstības jautājumos Laine Madelāne pauda gandarījumu, ka Cēsīs ne vien uzlabojas biznesa vide, pilsētā ienākot jauniem un uzņēmīgiem cilvēkiem, bet arī tiek attīstītas inovatīvas un modernas uzņēmējdarbības nozares.

Kopumā salonā investēts vairāk nekā 10 000 eiro, pateicoties ALTUM atbalstam, kas kreditējis biznesa sākšanu 90% apjomā, vienlaikus sedzot 80% no kredīta procentu maksājumiem.

Publicēšanas datums: 2014. gada 1. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt